Andy Timková

Väčšina ľudí ju má stále zafixovanú ako televíznu moderátorku a niet sa čo čudovať – takmer desaťročie moderovala Teleráno na Markíze, dokonca aj jeho úplne prvé vysielanie v roku 1996. Študovala síce aj veterinárstvo, no napokon ho vymenila za herectvo na VŠMU.

Jej život sa radikálne zmenil, keď ešte počas štúdia prišiel na svet jej syn Adam, ktorému diagnostikovali detskú mozgovú obrnu. Andy našťastie po svojich rodičoch zdedila pozitívnu energiu a trvalý optimizmus a tieto vlastnosti jej vraj dodnes nesmierne pomáhajú pri prekonávaní prekážok. „Môžem hoci aj dvadsiaty krát spadnúť na hubu, vždy znova vstanem a idem ďalej,“ tvrdí s úsmevom.

Po odchode z Markízy sa aj spolu s manželom Stanom Pavlíkom venovala realitám, no napokon celým telom aj dušou prepadla zdravej strave. A na jej tele aj duši to vidno!

Nielen sama Andy a jej rodina sa dlhodobo zdravo stravuje, stala sa tiež neúnavnou propagátorkou alternatívnej medicíny a zdravého spôsobu života - jeho základom je predovšetkým konzumácia zeleného jačmeňa a chlorelly. V roku 2013 vydala Andy Timková spolu s Mirkou Luberdovou unikátnu kuchársku knihu Navarme si zdravie, ktorá sa v priebehu niekoľkých mesiacov stala bestsellerom.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.