7 bežeckých a iných motivácií z Instagramu

Veronika Shoebridge

Instagram je sociálna sieť plná fotiek toho najlepšieho, čo život ponúka. Ľudia sa na ňom prezentujú v tom najlepšom svetle formou dokonalých fotografií svojich dovoleniek, jedla, bývania, módy a samozrejme aj z fitka, bazéna či wellness. To najdôležitejšie je, že si po zhliadnutí takejto fotky nielen poviete, že je pekná, ale reálne sa zodvihnete, zoberiete športové veci, tašku, tenisky, lyže či raketu a pôjdete sa hýbať.

Bežecké a iné motivácie z instagramu
Zdroj: https://pixabay.com/en/users/Olichel-529835/
5. DEC 2017

Fotky dokonalých, opálených a vymakaných postáv nás častokrát dokážu motivovať a sú práve tým správnym nakopnutím k tomu, aby sme aj my pre svoje zdravie niečo urobili. A to niečo je práve pohyb. Je jedno či je to beh, tenis, lyže či ísť si zacvičiť na skupinovku do fitka.

Urobili sme prácu za vás a našli niekoľko motivačných instagramových profilov, ktoré vám zaručene dodajú potrebnú silu a energiu ísť cvičiť.

1.

Bývalá právnička a dnes úspešná športová atlétka. Behá a je hlavnou inštruktorkou spinningového študia v New Yorku.

 

A post shared by Robin Arzon (@robinnyc) on

 

 

2.

Mama, manželka, bežkyňa a inšpirácia v jednej osobe. A okrem toho všetkého ešte aj bloggerka, ktorá o svojich bežeckých zážitkoch každý deň píše.

 

3.

Ďalšia Newyorčanka, mama, manželka a úspešná biznis analytička. No a samozrejme vášnivá bežkyňa.

 

4.

Je nielen trénerom, ale aj motivátorom a vymyslel efektívne cvičenie pre všetkých, ktorí nemajú veľa času. Konkrétne majú naň len 20 minút.

 

A post shared by Adam Rosante (@adamrosante) on

 

 

 6.

Žena s jedným z najvypracovanejších pozadí na svete. Na jej Instagrame ju sleduje takmer 12 miliónov fanúšikov. Jen ich pravidelne zásobuje motivačnými cvičeniami, súťažami a fotkami výsledkov jej cvičení, najmä jej dokonale vypracovaného pozadia. Rozhodne profil, ktorý dokáže silno motivovať.

 

 

A post shared by Jen Selter (@jenselter) on

 

7.

Bývalá austrálska skokanka do výšky, ktorá sa vypracovala na mimoriadne úspešnú lektorku jogy a trénerku atletiky. Na jej instagrame má úctyhodných 684 tisíc sledovateľov, ktorých pravidelne zásobuje nádhernými fotografiami nielen zo slnkom zaliatych austrálskych pláží, ale aj jej ohybného a dokonale vypracovaného tela.

 

 

A post shared by Amanda Bisk (@amandabisk) on

 

 

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 7 bežeckých a iných motivácií z Instagramu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1402
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.