Zvoľte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Ďalšia strana
Schudni vdaka tukom
12
JAN
Schudni vďaka tukom
Advertoriál

Tuky sú kľúčom k ideálnej telesnej hmotnosti a úplnému zdraviu. Verili by ste tomu? Veď pred tukmi vás vystríhajú všetci kvázi-odborníci a mnohé diéty. Ako sa dá jesť viac tukov a pritom schudnúť? A nielen to! Byť aj zdravším, cítiť sa lepšie, zabrániť srdcovým chorobám, cukrovke, demencii, rakovine a napokon aj žiť dlhšie.

Celý článok
Ako sme v Teleráne bojovali proti páleniu záhy
Ako sme v Teleráne bojovali proti páleniu záhy
10
JAN

Zdravá strava nás vie zachrániť aj pri pálení záhy. Tí, ktorí sme sa s týmto problém už stretli, vieme, že to nie je žiadna sranda.

Stévia - ako ju použiť v kuchyni
Stévia - ako ju použiť v kuchyni
10
JAN

V súčasnej dobe sa veľmi rozbehol problém obezity a zdravotných problémov s ňou spojených. Stále si totiž veľmi veľa ľudí myslí, že sa priberá z pojedania tučných jedál, zatiaľ čo v sladkostiach problém nevidia. Práve to je ale veľmi veľká chyba.

Čo jesť počas tehotenstva
Čo jesť počas tehotenstva
8
JAN

Ako sa stravovať, čomu sa vyhnúť a čo naopak pridať do svojho jedálnička v tehotenstve trápi nejednu budúcu mamičku. Treba jesť viac, či užívať výživové doplnky? Môžete piť kávu? Ako často jesť? 

Granátové jablko - prečo je také zdravé
Veronika Shoebridge
Granátové jablko. Malý veľký červený diamant
7
JAN

Malé, červené, sladkokyslé a šťavnaté klenoty ukryté v guľatom červenom obale. Tak to je v skratke granátové jablko. Čo je na ňom také výnimočné? Ako ho môžeme využiť v náš prospech? Čítajte ďalej.

Cukrovka sa dá poraziť
Katarína Mayer

Aj vy trpíte, alebo poznáte niekoho, kto trpí cukrovkou? Tak dobrá správa je, že sa s tým dá niečo robiť. Potvrdili to aj vedci. Ale musíte sa začať hýbať a schudnúť.

Ako cvičiť, aj keď je zlé počasie
Ako cvičiť, aj keď je zlé počasie
2
JAN

Hoci v lete ste cvičili s veľkou radosťou a odhodlaním, v zime (v chladnom a v sychravom počasí) je to už o dosť ťažšie. Ale práve teraz by ste cvičenie potrebovali oveľa viac, hlavne z dôvodu sviatočného prejedania sa.

Športom k lepšiemu vysvedčeniu
Katarína Mayer

Ak sa chcete menej potiť s deťmi pri domácich úlohách, zapoťte sa s nimi pri cvičení. Podľa najnovšieho výskumu sú totiž deti, ktoré športujú, múdrejšie. Práve aeróbna aktivita môže mať vplyv na to, ako sa im darí v škole.

Ako variť a rozmýšľať o jedle inak?
Advertoriál
Moderné paleo za 28 dní
27
DEC

Väčšinu našich nákupných košíkov tvoria prevažne nekvalitné, nutrične úplne chudobné, spracované, umelé potraviny. Je ich tam celá kopa a nad ňou sedí malé dieťa, v jednej ruke má sladký džúsik a v druhej keksík, piškótu či tyčinku.
Pripomína vám to niečo? Už ste také zažili?

Parádny makový koláč na sviatky
Adela Jasenovcova
Makový makovec, nikomu to nepovedz
25
DEC

Mak patrí v našich zemepisných šírkach medzi obľúbenú plodinu. Je všetranný a veľmi variovateľný. Ak máte cez sviatky chuť na niečo extra makové, skúste toto.

Ktoré potraviny majú liečivú silu?
Advertoriál
Liečivá sila potravín
24
DEC

V slovenčine vychádza novinka Liečivá sila potravín, ktorá sa bližšie zaoberá liečivými účinkami viac než päťdesiatich druhov ovocia, zeleniny, byliniek, korenín a divorastúcich plodov.

Aký dezert najmenej ublíži ťažko vydretému six-packu?
Advertoriál
MaxSport dezert
23
DEC

Práve ste dojedli plnohodnotný obed a už sa vám znenazdajky tlačí na jazyk neodolateľná chuť na sladké. Pre niektorých je to zvyk, ktorého sa nevedia zbaviť, pre iných hlavný bod programu.

Znesie športujúce telo alkohol?
Znesie športujúce telo alkohol?
22
DEC

Bez alkoholu vie ľudské telo určite existovať bez problémov. Ak sa však snažíte schudnúť alebo naopak nabrať svalovú hmotu, čím viac budete piť, tým sa výsledky dostavia neskôr.

Ako sa stravovať, keď sme športovo aktívni v zime
Redakcia
Repkový olej zima
22
DEC

Fyzická aktivita v zime už dávno nie je len pre športových nadšencov. Pohyb, aj v zime, nám dáva energiu, udržuje telo v teple a predovšetkým pomáha zachovávať dobrú kondíciu. Ľahšie sa nám dýcha a nezískavame zbytočné kilogramy, ktoré sa potom pokúšame zhodiť. Veľký význam má rovnako to, ako jeme. Kľúčové sú tuky.

Ako si užiť sviatky a nepribrať
Ako si užiť sviatky a nepribrať
21
DEC

Patríte aj vy k tým, ktorých v januári výčitky svedomia vyženú do fitka? Cez sviatky akoby všetci zabudli na to, že žalúdok majú iba jeden, a z koláčov zjedených na Štedrý deň sa priberá rovnako ako z tých ostatných. Sviatky si môžete užiť aj bez zbytočného prejedania a priberania. Stačí, ak budete myslieť na pár zásad.

Pohyby, ktoré vás zbavia stresu
Adela Jasenovcova

Sprevádza ho napätie, búšenie srdca, potenie a nezriedka aj zdravotné problémy. Ako predísť stresu, keď sa už začína prejavovať? Skúste tieto tipy.

Desiata – záchrana pred veľký bruchom i vlčím hladom
Advertoriál
MaxSport desiata
20
DEC

Aj vy patríte medzi tých, čo naposledy desiatovali v školských laviciach? Tak potom zbystrite.

Čo ste možno nevedeli o prechladnutí (a mali by ste)
Advertoriál
Čo ste možno nevedeli o prechladnutí (a mali by ste)
19
DEC

Koľko prechladnutí ročne je v norme, ako odlíšiť nádchu od nebezpečnej chrípky a ako proti nim účinne bojovať podľa najnovších vedeckých poznatkov?

Nezničte si kĺby pri lyžovaní. Doplňte do vášho tela kolagén
Advertoriál
Lyzovanie Hory Zima
18
DEC

Zima je obdobím mnohých športov. Jedným z nich je práve lyžovanie. Spojenie rýchlej jazdy a pobytu na čerstvom vzduchu vyhľadáva čoraz viac ľudí, ktorí každoročne zapĺňajú lyžiarske strediská.

| Počet komentárov: 1
Ako prekonať zimnú lenivosť
Adela Jasenovcova

Všetci máme dni, keď sa jednoducho nevieme dostať z postele, najmä keď zaúraduje zimná sezóna. Niektorí ľudia sa v tomto období cítia unavení častejšie, ako inokedy cez rok. Proti únave, hraničiacej s lenivosťou, sa však dá účinne bojovať. 

Zvoľte stranu: 1-20 | 21-40 | 41-60 | 61-80 | 81-100 | 101-120 | 121-140 | 141-160 | 161-180 | 181-200 | Ďalšia strana
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1077
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.