Ako bude vyzerať tohtoročný Food Revolution Day?

redakcia

Zažite celosvetovú oslavu chutného jedla, a to 21. mája 2016 v Košiciach, a podporte myšlienku šéfkuchára Jamieho Olivera.

Ako bude vyzerať tohtoročný Food Revolution Day?
10. MÁJ 2016

Food Revolution Day organizuje Jamie Oliver Food Foundation prostredníctvom svojich ambasádorov po celom svete.

Počas Food Revolution Day Košice 2016 sa určite nebudete nudiť! Práve naopak, nebudete vedieť kam skôr a budete chcieť zažiť úplne všetko.

Po celý deň je pre vás pripravená Škola varenia, ktorú povedie Jozef Hromják (šéfkuchár a člen Národného tímu kuchárov) a Tomáš Jakab (držiteľ ocenenia VÍŤAZ Košický kuchár 2015).

Aby ste si jedlo vychutnali, sú pripravené v programe aj besedy, panelové diskusie s odborníkmi na zdravú výživu, foodblogermi, podnikateľkou Slovenska 2013 atď. Dozviete sa viac o etikete stolovania a budete aj pri krste knihy Ako ušetriť pri nákupe v potravinách, ktorej autorkou je Janka Chytráčková a krstiť bude Dohliadač.sk.

Celý program k udalosti Food revolution Day nájdete TU

Je to nádherná príležitosť predstaviť práve počas Food Revolution Day lokálnych výrobcov chutných produktov. Niektorí budú mať na tomto podujatí svoju premiéru (uvidíte ich a ochutnáte ich dobroty exkluzívne prvýkrát).

Food Revolution Day Košice 2016 sa koná 21. mája 2016 v Kulturparku, v galérii Alfa. Vstupné je 2 €.

Začiatok podujatia je o 10:00, keď sa začína školou varenia – pečenia domáceho chlebíka a koniec je o 17:00 v podobe žrebovania cien, do ktorého sú zapojení všetci návštevníci, ktorí na podujatie prídu. Hlavnou cenou je dovolenka v hodnote 300 eur od CK FRANKA TOUR. Vďaka hlavnému partnerovi podujatia získate gastronomické zážitky počas krásnej dovolenky pri mori a ochutnáte skvosty zahraničnej kuchyne.

Partnerom podujatia je aj Ryba Košice, ktorá v tomto roku oslavuje 70. výročie. To, čo nás spojilo, je idea podpory zdravého životného štýlu a budovanie zdravých návykov pri stravovaní (a to nielen detí).

Organizátormi tohto podujatia pre milovníkov dobrého jedla sú ZijemeFRESH.sk a Varimeinak.sk. Viac o Food revolution day Košice 2016 sa dozviete kliknutím TU.

MY na Food Revolution Day Košice 2016 ideme a VY?

Tešíme sa na vás a na to, že si spoločne vychutnáme kvalitné a chutné jedlo pod záštitou ambasádorov Food Foundation Jamieho Olivera.

FRD

Zdroj foto: Janka Chytráčková

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako bude vyzerať tohtoročný Food Revolution Day?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1631
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.