Ako prekonať rakovinu prsníka?

redakcia

Diagnóza rakoviny prsníka vykoľají každú ženu a vyvolá v nej pocity zúfalstva. Podľa štatistík na túto chorobu ochorie asi každá deviata žena.

Ako prekonať rakovinu prsníka?
19. SEP 2015

Novinka Rakovina prsníka podáva pomocnú ruku.

Zodpovie všetky otázky týkajúce sa vzniku tohto ochorenia a účinných diagnostických a terapeutických metód. Autori opisujú prístupy, ktoré sa zameriavajú na celého človeka, dodávajú odvahu, zohľadňujú individuálne potreby a pomáhajú nadobudnúť duševnú rovnováhu.

Rakovina prsníka je ideálny sprievodca pre ženy, ktoré chcú k liečbe a uzdravovaniu pristupovať aktívne. Zoznámi vás s klasickými diagnostickými a liečebnými postupmi, ozrejmí vám mechanizmus účinku, metódu a postup, klady aj zápory, nezamlčí ani vedľajšie účinky.

Nechýbajú hodnotenia odborníkov a praktické rady.

Okrem klasickej liečby tu nájdete aj podrobné informácie o alternatívnych možnostiach liečby.

„V Nemecku ochorie na rakovinu prsníka ročne asi 70 000 žien, teda každá deviata žena. Tieto čísla naháňajú strach,“ tvrdí Barbara Auerová, patrónka nadácie Mammacentrum Hamburg.  Len v roku 2010 zomrelo na rakovinu prsníka asi 180 000 žien.

Práve preto je podľa nej dôležité vedieť, že vďaka včasnej a modernej diagnostike a terapii úmrtnosť klesá a šance na uzdravenie sa zvyšujú.

Táto publikácia zahŕňa rady pre všetky oblasti súvisiace s chorobou. Možno si ju kedykoľvek otvoriť a vyhľadať potrebnú informáciu.

Autori sa v nej podrobne venujú liečebným postupom klasickej, ale aj alternatívnej medicíny. Šetrne sa zaoberá témami, ako je hľadanie príčin, alebo otázkou „Prečo práve ja?“

V kapitole o psychológii vám vysvetlí, kde môžu ženy v tomto ťažkom období nájsť psychickú podporu.

Príbuzným a priateľom publikácia pomôže lepšie sa vžiť do situácie a rozpoloženia chorých žien a poskytnúť im čo najúčinnejšiu pomoc.

Pozrite si viac o novej knihe Rakovina prsníka.

Zdroj foto: unsplash.com, Anna Demianenko

rakovina prsníka


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako prekonať rakovinu prsníka?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1586
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.