Ako zväčšiť svoju mužnosť?

redakcia

Hoci dámy stále tvrdia, že veľkosť mužského prirodzenia nie je tým najpodstatnejším, muži to vnímajú inak – svoju mužnosť merajú na centimetre.

Ako zväčšiť svoju mužnosť?
17. JUN 2016

Niektorí sa snažia penis zväčšiť prirodzenou cestou a vyberú si pomocníkov z rastlinnej ríše. Medzi nich patrí napríklad serenoa plazivá, bobule hlohu, ženšen alebo Xtrasize. Xtrasize je čisto prírodný preparát, zložený z viacerých prírodných zložiek, ktoré spôsobujú čo najtvrdšiu erekciu – intenzívne prekrvenie penisu a zväčšenie komôr penisu vďaka danému tlaku. Doplnok sa užíva orálne, čo je v dnešnej dobe veľmi pohodlné.

Ďalšou možnosťou, ako zväčšiť penis, sú cviky na zväčšenie penisu, ktoré treba vykonávať pri čiastočnej erekcii tak, aby sa natiahli kavernózne telesá. Cvičiť vraj treba 10 až 30 minút. Pýtate sa, či to funguje? Existujú vedecké štúdie, ktoré potvrdili predĺženie penisu o 0,5 centimetra mesačne a jeho mierne zhrubnutie o 0,25  cm mesačne. Avšak má to jeden obrovský háčik. Vo väčšine z nich išlo o neustály ťah penisu v trvaní 6 až 11 hodín, čo, samozrejme, v mužských silách nie je. Cvičiť s penisom hodiny denne je jednoducho nemysliteľné. To si uvedomili aj vedci, a preto prišli s unikátnym ťahovým extenderom Phallosan forte. Zaraďuje sa medzi najúčinnejšie prostriedky na zväčšenie penisu na trhu. Je pohodlný, čiastočne narovná aj zakrivený penis, možno ho nosiť v noci, zväčšuje žaluď a čo je dôležité, je maximálne diskrétny. Ak ho budete nosiť pravidelne, čoskoro zaznamenáte zväčšenie dĺžky i objemu vášho penisu.

Zväčšenie penisu je teda možné docieliť nosením mechanických prístrojov alebo užívaním špeciálnych doplnkov stravy. Nech si vyberiete ktorúkoľvek možnosť, určenú na zväčšenie penisu, vždy si treba uvedomiť, že veľkosť penisu netreba podceňovať, ale ani preceňovať, čo vám napokon potvrdí aj vaša partnerka.  

Zdroj: PR

Zdroj foto: flickr.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Ako zväčšiť svoju mužnosť?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1590
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.