Iná cesta k zdraviu

redakcia

Kým zdravie funguje tak sa nad ním príliš nepozastavujeme. To príde až v momente keď sa dostavia prvé príznaky a prejavy začínajúcej choroby prípadne bolesti. Štandardný postup je často krát nasledovný. Ignorovanie prejavov – to prejde samo. Niekedy aj áno ale keď nie tak nasleduje návšteva lekára ktorý určí diagnózu a následne začne liečba alebo skôr potláčanie prejavov choroby.

Iná cesta k zdraviu
8. APR 2014

Spoločnosť Topservis presadzuje iný pohľad na liečbu a to tzv. celostnú medicínu. V tomto prípade sa pozeráme na organizmus človeka ako na celok. Čo je teda princípom takejto medicíny? Jednoduchá odpoveď znie zbavenie sa nebezpečných chemikálií v tele a nastavenie a dodržiavanie stravovacieho plánu. Toto je všeobecný popis. V konkrétnych prípadoch sa jedná o individuálne stanovenie toxínov a vytvorenie presného plánu pre daného človeka. Každý sme iní a inak zasiahnutí nebezpečnými látkami. V prípade že Vám klasická medicína nevie pomôcť skúste to s alternatívnym prístupom.

Ďalšou oblasťou v ktorej spoločnosť pôsobí je starostlivosť o zdravé domáce prostredie kde viac informácií nájdete na firemných weboch www.topservis-bratislava.sk a pre pezinských klientov www.topservis-pezinok.sk

Prostredie v ktorom trávime často aj prevažnú časť svojho života je extrémne dôležité pre celkové zdravie. Preto je starostlivosť o naše domácnosti z pohľadu čistoty a alergénov taká dôležitá.

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Iná cesta k zdraviu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1590
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.