Kto bude najobľúbenejší farmár/výrobca 2017?

redakcia

Zamilovali ste si nejakú slovenskú značku, ktorá vám zachutila? Alebo máte svojho obľúbeného výrobcu, ktorého chválite kade chodíte? Teraz prišiel čas ich konečne oceniť.

Kto bude najobľúbenejší farmár/výrobca 2017?
29. AUG 2017

 

Portál PoctivePotraviny.sk – www.poctivepotraviny.sk chce zviditeľniť malých regionálnych farmárov a výrobcov poctivých potravín, a tak vyhlasuje 1.ročník celoslovenskej súťaže Najobľúbenejší farmár/výrobca 2017. Jej cieľom je podporiť a oceniť malých slovenských farmárov a výrobcov, ktorí pestujú, chovajú, či vyrábajú poctivé potraviny. 

farmar

Zdroj fotografie: www.poctivepotraviny.sk

Kto sa môže zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa môže bezplatne prihlásiť každý slovenský pestovateľ, chovateľ, výrobca potravín a medu do 31.augusta, ktorý spĺňa tieto podmienky:

  • má vytvorený a úplne vyplnený profil farmára alebo výrobcu na www.poctivepotraviny.sk,
  • má riadne oprávnenie na podnikanie – s.r.o., živnosť, samostatne hospodáriaci roľník alebo predajca z dvora, (nie sprostredkovateľ),
  • jeho obrat je do 600 000 eur ročne,
  • má do 30 zamestnancov.

Ako sa súťaží a ako prebehne hlasovanie?

Súťaží sa v 4 kategóriách- Najobľúbenejší Farmár chovateľ, Najobľúbenejší Farmár pestovateľ, Najobľúbenejší Výrobca potravín a Najobľúbenejší Výrobca medu. O víťazoch jednotlivých kategórií rozhodne počas septembra široká verejnosť hlasovaním prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Kedy budú vyhlásení víťazi a čo získajú?

Víťazov jednotlivých kategórií (súťažiacich s najväčším počtom hlasov) vyhlásime 1.októbra. Každý z nich získa titul NAJOBĽÚBENEJŠÍ, čím sa stane prestížnejším pre zákazníkov, reklamnú kampaň na internete a profesionálne propagačné video zo svojej farmy/výroby, ktoré bude môcť následne používať pri propagácii.

Ste farmár, výrobca? Spĺňate podmienky a našli ste sa v niektorej z kategórií? Chcete vyhrať? Nie ste farmár, ale máte obľúbeného farmára/výrobcu, o ktorom si myslíte, že by mal vyhrať? Prihláste sa alebo nám pošlite tip na vášho obľúbeného farmára/výrobcu na stránke súťaže www.poctivepotraviny.sk/sutaz do 31.augusta.

 

Zdroj úvodnej fotografie: www.poctivepotraviny.sk

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Kto bude najobľúbenejší farmár/výrobca 2017?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1590
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.