Kto bude najobľúbenejší farmár/výrobca 2017?
29. AUG 2017

Kto bude najobľúbenejší farmár/výrobca 2017?

redakcia

Zamilovali ste si nejakú slovenskú značku, ktorá vám zachutila? Alebo máte svojho obľúbeného výrobcu, ktorého chválite kade chodíte? Teraz prišiel čas ich konečne oceniť.

 

Portál PoctivePotraviny.sk – www.poctivepotraviny.sk chce zviditeľniť malých regionálnych farmárov a výrobcov poctivých potravín, a tak vyhlasuje 1.ročník celoslovenskej súťaže Najobľúbenejší farmár/výrobca 2017. Jej cieľom je podporiť a oceniť malých slovenských farmárov a výrobcov, ktorí pestujú, chovajú, či vyrábajú poctivé potraviny. 

farmar

Zdroj fotografie: www.poctivepotraviny.sk

Kto sa môže zapojiť do súťaže?

Do súťaže sa môže bezplatne prihlásiť každý slovenský pestovateľ, chovateľ, výrobca potravín a medu do 31.augusta, ktorý spĺňa tieto podmienky:

  • má vytvorený a úplne vyplnený profil farmára alebo výrobcu na www.poctivepotraviny.sk,
  • má riadne oprávnenie na podnikanie – s.r.o., živnosť, samostatne hospodáriaci roľník alebo predajca z dvora, (nie sprostredkovateľ),
  • jeho obrat je do 600 000 eur ročne,
  • má do 30 zamestnancov.

Ako sa súťaží a ako prebehne hlasovanie?

Súťaží sa v 4 kategóriách- Najobľúbenejší Farmár chovateľ, Najobľúbenejší Farmár pestovateľ, Najobľúbenejší Výrobca potravín a Najobľúbenejší Výrobca medu. O víťazoch jednotlivých kategórií rozhodne počas septembra široká verejnosť hlasovaním prostredníctvom sociálnej siete Facebook.

Kedy budú vyhlásení víťazi a čo získajú?

Víťazov jednotlivých kategórií (súťažiacich s najväčším počtom hlasov) vyhlásime 1.októbra. Každý z nich získa titul NAJOBĽÚBENEJŠÍ, čím sa stane prestížnejším pre zákazníkov, reklamnú kampaň na internete a profesionálne propagačné video zo svojej farmy/výroby, ktoré bude môcť následne používať pri propagácii.

Ste farmár, výrobca? Spĺňate podmienky a našli ste sa v niektorej z kategórií? Chcete vyhrať? Nie ste farmár, ale máte obľúbeného farmára/výrobcu, o ktorom si myslíte, že by mal vyhrať? Prihláste sa alebo nám pošlite tip na vášho obľúbeného farmára/výrobcu na stránke súťaže www.poctivepotraviny.sk/sutaz do 31.augusta.

 

Zdroj úvodnej fotografie: www.poctivepotraviny.sk

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Kto bude najobľúbenejší farmár/výrobca 2017?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1015
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.