Liečivé rastliny na váš imunitný systém!

redakcia

Najmä teraz na jeseň je všade okolo plno chorých: v rodine, v práci, v škole, známi, priatelia. Ak na vás ešte nič nesadlo, je to skvelé. 

Liečivé rastliny na váš imunitný systém!
25. OKT 2015

Môže to tak zostať – pomôžu rastlinné antibiotiká, ktoré sú prírodné, nemajú vedľajšie škodlivé účinky a môže si ich dopriať ktokoľvek.
Vyskúšajte  Rastlinné antibiotiká – táto kniha vám povie, ako na to!

Lieky oslabujú imunitný systém a prinášajú riziko, že sa na ne patogény stanú rezistentnými. V knihe Rastlinné antibiotiká sa dočítate, čo sú to antibiotiká a ako účinkujú. Okrem toho sa dozviete, aké otázky by ste mali položiť lekárovi v prípade, že vám odporučí antibiotikum. Osobitná kapitola vám zase ukáže, ako môžete po nevyhnutnej liečbe antibiotikami, za pomoci liečivých rastlín a zdravej výživy, obnoviť váš imunitný systém.

Hlavná časť novinky je venovaná silám starých a osvedčených liečivých rastlín. Ukáže vám, ako môžete rastlinnou pomocou bez vedľajších účinkov liečiť ľahšie infekcie. Rastlinné liečivá pôsobia zároveň – na rozdiel od chemických antibiotík – nielen proti baktériám, ale aj proti vírusom a plesniam.

Kniha Rastlinné antibiotiká vám zároveň pomôže aj pri rozhodovaní sa, kedy je už potrebné navštíviť lekára, aby ste sa vyhli komplikáciám. Autorka chce zásadným spôsobom dodať aj odvahu, aby ste rastlinám a samoliečebným schopnostiam svojho tela dôverovali! Čím viac skúseností s nimi získate, o to účinnejšie budete schopní pomáhať sebe a svojim blízkym.

„Antibioticky účinnými liečivými rastlinami podporíte imunitný systém a namiesto toho, aby vás infekcia ešte viac oslabila, prekonáte ju posilnení,“ radí autorka knihy Aruna M.Siewert, ktorá sa roky venuje ľudovému liečiteľstvu a fytoterapii. Podľa nej vás rastlinné antibiotiká vyzbroja lepšie pre prípad nasledujúcej infekcie. Rýchlejšie vyzdraviete a nebudete tak často chorí.

Tajné zbrane z prírody

Naučte sa s touto knihou využívať prírodné zdroje a liečiť najrôznejšie ochorenia bez chemických liečiv. Zoberte si med, cesnak, citrón, čajovníkový olej, nechtík či propolis. Tie všetky okrem silných účinkov ponúkajú aj preventívne riešenie v boji proti chorobám. Mnohé z nich sú prospešné, ako zvnútra, tak i zvonku – na rôzne kožné neduhy.

Skúste využívať prírodné antibiotiká, ktoré sú lacnejšie, účinnejšie, šetrnejšie a dostať ich bez predpisu. 

rastlinné antibiotiká


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Liečivé rastliny na váš imunitný systém!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1590
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.