Najpredávanejšie knihy zdravého životného štýlu

Jana Šimkovičová

Viete, aké knihy z oblasti zdravého životného štýlu sú natoľko zaujímavé, že sa stali na Slovensku bestsellermi? Máte ich doma?

Najpredávanejšie knihy zdravého životného štýlu
10. JUL 2017

Kto by mohol mať lepší prehľad o bestselleroch než ľudia, ktorí sa knihám venujú den čo deň. A to nielen vo svojom pracovnom čase. Poznáme marketingový tím Panta Rhei a vieme, že títo ľudia knihami žijú. Preto sme sa pýtali práve ich, ktoré knihy sú v tejto našej oblasti najzaujímavejšie. O tom, nakoľko je kniha pre ľudí zaujímavá hovorí aj fakt, ako sa daná kniha predáva. 

Nižšie vám uvádzame 5 titulov, ktoré sú na Slovensku jedny z najpredávanejších titulov v oblasti zdravého životného štýlu. Zaujímavé je, že sa všetky týkajú jedla, z čoho by sme mohli usúdiť, že sa radi inšpirujeme zdravými receptami a hľadáme informácie práve týkajúce sa zdravej stravy. Druhou zaujímavosťou je to, že skoro všetci autori sú Slováci. Je možné tvrdiť, že máme dôveru v miestnych autorov, ktorí sa zdravej strave a receptom venujú.

Najzaujímavejšie knihy v oblasti zdravého životného štýlu

(zoradenie kníh je čisto náhodné, nezodpovedá žiadnym konkrétnym údajom)

107 neodolateňých smoothie receptov

Mgr. Petra Hurajová a kolektív autorov

Smoothie, kto by ich nemal rád. V tejto knihe nájdete naozaj veľa inšpirácii, ako si pripraviť rôzne druhy nápojov, ktoré osviežia alebo zasýtia, alebo nabijú energiou. Ovocné, zeleninové, smoothie na chudnutie. Je ich naozaj toľko, že si vyberie určite každý.

kniha

Foto: Panta Rhei

Liečivé polievky

Marion Grillparzer

Polievky majú v slovenskej kuchyni už historicky čestné miesto. Nie sú len vhodným jedlom, vedia byť aj liekom. Práve táto publikácia vám ukáže, aké rôzne polievky je možné si pripraviť napríklad aj z byliniek. Recepty sú rozdelené podľa toho, v čom by vám mohla polievka pomôcť. Jednoznačne hodnotím ako nápaditú a zdravú inšpiráciu.

kniha

Najedzte sa do štíhlosti 1

Antónia Mačingová

Táto kniha je pomôckou pre tých, ktorí sa snažia schudnúť. Ponúka 28-dňový plán, v rámci ktorého by ste si mali osvojiť, ako má vyzerať štíhle a zdravé jedlo. 

kniha

Z fitka do kuchyne

Lucia Švaralová a kolektív

Mnoho ľudí sa trápi práve s tým, čo jesť pred cvičením alebo po cvičení. Túto dilemu máte vyriešenú práve v knihách z Fitka do kuchyne, kde nájdete množstvo overených receptov od samotných inštruktorov. 

kniha

Zdravé rýchlovky

Jana Šimkovičová a kolektív autorov

Teším sa, že práve kniha, ktorej som autorkou, sa radí medzi najpredávanejšie. Vďaka patrí 15-tim autorom, ktorí prispeli svojimi receptami, aby sme vám tak priniesli knihu, v ktorej nájdete tipy na zdravé a rýchle jedlá hotové do 30 minút.

kniha

Ktorá z nich vás zaujala? Viac kníh, a to nielen čo sa stravy týka nájdete aj na webe www.fitknihy.sk. Tu sa tiež dozviete, kedy najbližšie sa uskutočnia besedy vo vašom meste a čo všetko zaujímavé pre vás aj s Panta Rhei chystáme. 

Zdroj titulnej fotky: Panta Rhei

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Najpredávanejšie knihy zdravého životného štýlu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.