Nedovoľte hmyzu, aby vám prekazil tréning

redakcia

Najlepšou motiváciou na pohyb v prírode je príjemné jarné počasie. Konečne sme sa ho dočkali.

Nedovoľte hmyzu, aby vám prekazil tréning
28. APR 2017

Športovanie vonku v porovnaní s pohybom vo fitnescentrách ponúka množstvo benefitov. Čerstvý vzduch, príjemné prostredie, a dokonca aj viac spálených kalórií. Má však aj svoje tienisté stránky. Napríklad hmyz.  

Či už beháte, crossfitujete, alebo sa venujete street workoutu, bzučiace potvorky dokážu znepríjemniť každú aktivitu. A nejde pritom len o ten nepríjemný pocit, keď sa rukou oháňate na všetky strany, aby ste odohnali komára, muchu lebo osu. Skutočný problém nastáva, keď vás niečo poštípe. Bolesť a následné svrbenie nadobro zaženú radosť z pohybu. Vtedy nie je na škodu mať poruke účinnú prvú pomoc. 

Pokiaľ sa príliš nekamarátite s „chémiou“ a uprednostňujete skôr prípravky na prírodnej báze, pribaľte si so sebou na outdoorové aktivity Dapis gél. Funguje vďaka extraktu z rojovníka močiarneho (ledum palustre), ktorý zmierňuje svrbenie kože, a výťažku zo včely medonosnej (apis mellifica), ktorý zaženie pálčivú bolesť po vpichnutí. 

Dapis gél príjemne chladí, akoby ste si na poranené miesto priložili vlhký obrúsok. Nie je parfumovaný a pokožku zanecháva matnú, takže sa nemusíte obávať, že vám ostanú mastné fľaky na športovom oblečení. Vďaka svojmu stopercentne prírodnému zloženiu je vhodný aj pre ľudí s citlivou pokožkou, a dokonca aj pre tehotné a dojčiace ženy. Kúpiť ho môžete v lekárni.

Zbaľte si najbližšie Dapis gél do ruksaku alebo do vrecka a máte istotu, že svrbieť vás budú už len nedočkavé tenisky.  

Boiron_Dapis gel

Zdroj: PR

Foto: Pixabay, CC0


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Nedovoľte hmyzu, aby vám prekazil tréning

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.