Odličovanie: Rutina, alebo rituál?

redakcia

Asi každý z nás má svoje obľúbené činnosti. Niektoré z nich nám spríjemňujú deň, ďalšie zlepšia náladu, keď sme možno smutní a iné robíme práve preto, že sa pri nich cítime fajn. Presne tak je to s odličovaním.

Odličovanie: Rutina, alebo rituál?
14. MÁJ 2015

Niekto to berie ako rutinu a niekto má z toho priam rituál. Vďaka odličovaniu odstraňujeme z pleti nielen make-up, ale aj nečistoty bežného dňa a tiež produkty látkovej výmeny. Pokiaľ pleť dokonale vyčistíme, pripravíme ju tak na nasledujúcu starostlivosť denným alebo nočným krémom, prípadne sérom. Účinné zložky z produktov, určených na starostlivosť o pleť, sa jednoducho vstrebajú do pokožky. Dôležitá je nielen technika, dôkladnosť a pravidelnosť odličovania, ale tiež výber odličovacích produktov.

Moderným a šetrným spôsobom odličovania je micelárna voda. Micelárna voda je čistá voda obohatená o mikroskopické sférické častice, nazývané micely. Micely tvoria látky, ktoré sa svojím zložením približujú biológii kožných buniek, preto je táto voda veľmi jemná a šetrná k pokožke. Odlíči pleť v jednom kroku. Objaviteľom revolučnej technológie je spoločnosť LABORATOIRE BIODERMA, ktorá vďaka micelárnej vode spôsobila revolúciu v odličovaní. Ženy si micelárnu vodu zamilovali a vďaka nim sa na svete predá každé 3 sekundy jedna micelárna voda. Sensibio H2O micelárna voda ráno osvieži a večer odstráni aj vodeodolný make-up. Zanecháva pokožku čistú, zamatovo hebkú a upokojenú. Bioderma odporúča na odličovanie najpredávanejšie tampóny BEL.

Vyskúšali ste už Sensibio H2O micelárnu vodu? Teraz ju môžete získať zadarmo v cestovnom balení. Stačí kliknúť na www.odlicovanie.sk, zaregistrovať sa a počkať si na balíček.

Bioderma

Exkluzívne v lekárni.

www.bioderma.com

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Odličovanie: Rutina, alebo rituál?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.