Plavková sezóna je tu! Poradíme, ako sa dostať rýchlo do formy!

Advertoriál

Teplé letné večery, keď si západ slnka dáva načas, prinášajú so sebou sezónu krátkych šiat, odhalených ramien, sexi šortiek a výstrihov. 

Plavky_More
Zdroj: https://pixabay.com/photo-2595550/
28. JUN 2018

Leto neúprosne odhalí každý prehrešok, ktorý sme si dopriali počas zimy a pri nákupe nových outfitov často v obchode ľutujeme každý jeden vianočný medovník čí chlebíček na firemnom večierku. Aj keď je leto už tu, stále je dosť času zabojovať o zvodnú postavu. Prinášame vám niekoľko last-minute tipov, ako sa dostať do formy čím skôr.

Zelené smoothie a žihľavový čaj

Prvým krokom, ktorý priam raketovo odštartuje letné chudnutie je detoxikácia tela. Buďte pripravení, že správny detox sa musí robiť “na plné pecky”, inak nefunguje. Zabudnite na múku, cukor, spracované potraviny, mäsové výrobky, sladené nápoje. Pripravte sa, že drink na terase v meste či prechádzka na zmrzlinu s rodinou bude istý čas tabu. Namiesto toho si doprajte dostatok kvalitných bielkovín a tukov, čerstvého ovocia a zeleniny. Pripravte si sviežu omeletu s grilovanou špargľou alebo lososa so šalátom z uhoriek a paradajok. Dajte si záležať na tom, aby zelenina a ovocie, ktoré si v lete kupujete, boli pestované lokálne – ideálne vo vlastnej záhradke, alebo aspoň od niektorého zo slovenských výrobcov, napríklad od toho sympatického staršieho pána, ktorý už roky predáva u vás v meste na trhu. Dajte zbohom miešaným drinkom, ideálna je fľaša čistej vody, do ktorej môžete pridať lístky mäty, kolieska uhorky či citróna. Osviežujúci je aj žihľavový čaj, ktorý po vylúhovaní môžete skladovať v chladničke. Má mierne močopudné účinky a potencuje vylučovanie škodlivých látok z organizmu. Ak si vaše telo bude žiadať zmenu, doprajte mu zelené smoothie z lístkov špenátu, hrsti čučoriedok, manga a chia semienok.

Heslo dňa: "Športom k trvalej... štíhlej línii!"

Aby na vás dámske oblečenie skutočne dobre vyzeralo, treba si pravidelne rozhýbať telo. Kalórie spálite najrýchlejšie pri behu, cyklistike alebo plávaní. Ak chcete skúsiť niečo nové, vymeňte kolieskové korčule z minulej sezóny za novinku – kolieskové lyže a uvidíte, že si užijete veľa zábavy a precvičíte celé telo. Možno aj vo vašom okolí sú v lete zaujímavé športové aktivity – joga v mestskom parku alebo v botanickej záhrade alebo tréningy nordic-walkingu popri rieke. V mnohých obciach fungujú aktívne turistické kluby, ktoré vás radi privítajú ako nového člena a spoločne spoznáte nové zákutia (nielen) na Slovensku. V prípade, že sa chystáte podať športové výkony v skutočne horúcom počasí, poraďte sa najskôr so svojim lekárom a nezabudnite na ľahké oblečenie a dostatočný pitný režim.

Nech už je vaša cesta za štíhlym telom toto leto akákoľvek, veríme, že bude plná zábavy a nových zážitkov.

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Plavková sezóna je tu! Poradíme, ako sa dostať rýchlo do formy!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

dominikp
dominikp
 1.9.2018 21:01

Pre ženy, ktoré sa chcú dostať do formy odporúčam tento článok - https://zdravylifestyle.sk/damy-pozor-takto-ziskate-dokonale-brusko-za-10-minut-denne/

 

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.