Počuli ste už o mrazom sušenom ovocí a zelenine?

redakcia

Bojíte sa, že je zdravý životný štýl len o odopieraní všetkého chutného? Tak teraz si môžete vydýchnuť. Je to iba mýtus :)  Tí ľudia, ktorí žijú aktívne a zdravo sú veľakrát pôžitkari a milujú chutné jedlo. Zapojte sa do súťaže, ktorú pre vás máme s mrazom sušeným ovocím značky BRIX.

 

Brix
11. JUL 2017

Spolu s vami chceme povzbudiť aj ostatných, ktorí by chceli žiť zdravo a dokázať im, že ovocie a zelenina nie sú nuda. Idete do toho s nami? Ak áno, tak sa zúčastnite súťaže s mrazom sušeným ovocím značky BRIX. Pretože na chuti a kvalite záleží.  A my milujeme, keď ovocie chutí za slniečkom.

Aj vy? 

SÚŤAŽ

Pochváľte sa nám fotkou ako alebo aké ovocie jete počas dňa, alebo pred a po tréningu. Kreativite sa medze nekladú.  

Pridávať vaše fotky môžete do 23.7. Následne vyhrávajú prvé 3 fotky, ktoré získajú v hlasovaní na Facebooku od 24.7. do 30.7. najviac lajkov.

Banner_Sutaz brix_600x300px

Zdroj: PR

 

Stačí, ak si kliknete na tento odkaz a napíšete nám do komentárov, ako si pripravujete ovocie vy. A radi vás odmeníme cenami za vyše 160 Eur. 

Čo konkrétne môžete vyhrať? Prvé 3. miesta hlasovania verejnosti a 1 miesto, ktoré vyhodnotí redakcia portálu CVIČTE.SK získajú produkty spoločnosti BRIX.

Spoločnosť BRIX ponúka prémiové naturálne a organické produkty z kontinentálneho ovocia, zeleniny a húb. Kombináciou tradičného poľnohospodárstva so sofistikovanými metódami spracovania plodov vytvára vysoko kvalitné produkty s nezameniteľnou chuťou a vôňou. Produkcia pochádza z panenských oblastí Jablanica, Rasina a ďalších odľahlých regiónov Srbska bez environmentálnej záťaže. Vysoko úrodná pôda, bohatá na výživové prvky a organické minerály v kombinácii s intenzívnym slnečným žiarením a veľkým počtom slnečných dní v roku zaručuje ideálne podmienky pre rast a dozrievanie a predurčuje nami ponúkanú produkciu k výnimočnej chuti a kvalite.

Ovocie a zelenina zo Srbska má vysoký obsah minerálov, stopových prvkov a prirodzených cukrov. Plodiny sú pestované srbskými farmármi tradičným organickým spôsobom so zameraním na rast a zrelosť úrody, alebo sú ručne zbierané na miestach, kde prirodzene rastú v ideálnych klimatických podmienkach už niekoľko storočí.

Tak čo poviete, idete vyhrať balíček od značky BRIX? Kliknite si TU.

Zdroj titulnej fotografie: PR, BRIX

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Počuli ste už o mrazom sušenom ovocí a zelenine?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1631
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.