Poradíme vám ako sa zbaviť bolesti chrbta, kĺbov či bolesti pri natiahnutí svalu

Bezpečné a efektívne riešenie bolesti pomocou mikroprúdov pôsobiacich cez náplasti ponúka revolučná zdravotnícka pomôcka - PAINMASTER. Vďaka nej sa rýchlo dokážete zbaviť bolesti chrbta, svalov, kĺbov, šliach či väzov. Painmaster je vysoko účinný aj pri menštruačných bolestiach, zmierňuje a skracuje čas hojenia pooperačných a poúrazových rán. Pomáha hojiť vredy aj preležaniny.

Poradíme vám ako sa zbaviť bolesti chrbta, kĺbov či bolesti pri natiahnutí svalu
13. NOV 2013

Športové aktivity a liečba mikroprúdmi

Liečba mikroprúdmi je široko používaná v profesionálnej zdravotnej starostlivosti u amatérskych i profesionálnych atlétov a vedie ku zmierneniu prejavov akútneho zápalu.

Len vďaka tejto terapii sa mohla postaviť na štart ženského maratónu Joan Benoit po artroskopii kolena robenej len 17 dní pred kvalifikáciou na Olympiádu v r. 1984. Tak ona, ako aj o 4 roky neskôr americký atlét Carl Lewis vybojovali vďaka účinnej terapii mikroprúdmi na Olympijských hrách zlato. Odvtedy Painmaster prekročil dovtedy chápané hranice liečby mikroprúdmi, vytvorením miniatúrneho prístroja s vynikajúcim výkonom a kvalitou. Stalo sa to hlavne vďaka spojeniu pokročilých technológií s akademickým zázemím.

Táto nenápadná súprava dvoch samolepiacich silikónových elektród prepojených káblikom s monočlánkovým zdrojom predstavuje úplne novú možnosť elektroliečby bez potreby dochádzania do špecializovaného fyziatrického zariadenia.

painmaster ii

Nalepením vysoko priľnavých elektród po oboch stranách postihnutého miesta dôjde k prepojeniu elektrického obvodu a medzi elektródami začne pretekať prúd, ktorý regeneruje postihnuté tkanivo. Toto jednoduché zariadenie, ktoré môže byť pohodlne ukryté pod šatami, už bolo úspešne použité aj v liečbe športových poranení - chrbta, členka, kolena, Achillovej šľachy alebo tiež pri tzv. tenisovom lakti. Viac ako presvedčivé výsledky boli dosiahnuté aj u pacientok s dysmenoreou (bolestivá menštruácia). Vďaka MCT náplastiam došlo u 76 % pacientok nielen k výraznému zmierneniu bolestí, ale tiež k zlepšeniu nálady, spánku a celkovému nárastu energie.

Painmaster MCT (MCT z angl. Micro-Current Therapy) je neinvazívná mikroprúdová terapia bez obsahu liečiv, ktorá nielenže dokáže tlmiť bolesť, ale čo je ešte dôležitejšie – rieši jej príčinu. Je založená na veľmi jemných mikroprúdoch (pod hranicou vnímania), ktoré sú špeciálne upravené tak, aby korešpondovali s telu vlastnými elektrickými bioprúdmi. Zvýšením produkcie ATP (adenozíntrifosfát je považovaný za „energetické palivo“ pre bunky) pomáhajú stimulovať samoliečiace schopnosti buniek, urýchľovať regeneráciu a hojenie poškodeného tkaniva.

Prečo sa rozhodnúť pre PAINMASTER

  • Painmaster je terapia bez vedľajších účinkov
  • Utíšenie bolesti bez použitia liekov
  • Jednoduchá aplikácia, zaberie len niekoľko sekúnd
  • Painmaster môže byť s vami 24 hodín denne
  • Náplasti možno elegantne ukryť pod šatami
  • Zabudovaná batéria umožňuje až 250 hodín prevádzky
  • Painmaster bol úspešne testovaný v klinických podmienkach

 

panmaster

 Viac sa o tejto unikátnej zdravotníckej pomôcke dozviete na www.painmaster.sk alebo info@painmaster.sk. Distribúcia v SR: Retia, a.s., Cukrová 3, 811 08 Bratislava, www.retia.sk

Zdroj: PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Poradíme vám ako sa zbaviť bolesti chrbta, kĺbov či bolesti pri natiahnutí svalu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.