Praktické pomôcky do domácnosti

redakcia

Ak chcete, aby váš dom či byt plnil svoju funkciu na sto percent, nemali by ste zabudnúť na niekoľko dôležitých vecí. 

Praktické pomôcky do domácnosti
12. AUG 2016

Dôležité je svetlo

Čo sa týka osvetlenia domácnosti, jednoznačne voľte LED svietidlá. Majú niekoľko výhod – nízku spotrebu elektrickej energie, dlhú životnosť, okamžitý plný svetelný výkon, vysokú odolnosť, sú kompaktné, ekologické, ergonomické a veľmi spoľahlivé. Špičkové LED svietidlá pochádzajú od popredných európskych výrobcov a stretnete sa s nimi v mnohých obchodoch. Takže dostať sa k nim, nie je zložité.

Svoje opodstatnenie majú aj teplomery a vlhkomery

O využití teplomera v dome či byte nikto nepochybuje. V interiéri možno ním regulovať napríklad teplotu v spálni, ktorá by nemala prekročiť 18 stupňov Celzia – vtedy sa vyspíte ako bábätko.  Dôležité sú však aj kontrolné vlhkomery. Uplatnenie nájdu napríklad v panelových bytoch, kde býva počas zimy veľmi suchý vzduch. Na to môže upozorniť práve vlhkomer. Chcete zabiť dve muchy jednou ranou? Kúpte si vlhkomer spolu s teplomerom v digitálnej forme, ktorý je veľmi praktický.

Bez vonkajších žalúzií na oknách to nepôjde

Aké sú ich výhody? Slúžia na reguláciu intenzity svetla v interiéri, čím možno regulovať aj teplotu v miestnosti. To je praktické najmä počas horúcich letných mesiacov, ale aj v zime či počas veternej jesene. Vonkajšie žalúzie na oknách by mali byť zhotovené zo špičkových materiálov a dôležité je aj bezhlučné fungovanie. K dispozícii býva mnoho odtieňov, teda majú nielen praktické využitie, ale aj estetickú funkciu.

Keď kvalita, tak vo všetkom, čo si kúpite

Možno ste sa už veľakrát presvedčili o tom, že na niektorých veciach sa šetriť neoplatí. Platí to pre vybavenie domácnosti, ale aj pre oblečenie a obuv. Odev i obuv by mali byť takisto z kvalitných materiálov. Ideálne je, ak sú topánky zhotovené z kože. Kúpiť si vynikajúce kožené tenisky nie je žiadna veda – stačí sa poobzerať po obchodoch v okolí a možno natrafíte na zľavnený sortiment, čiže budete mať doma kvalitu za priaznivú cenu, a to rozhodne stojí za to!

Zdroj: PR

Zdroj foto: flickr.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Praktické pomôcky do domácnosti

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1631
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.