Prestaňte dokola chudnúť a schudnite raz a navždy!

Nebaví Vás stále chudnúť dokola a vždy s rovnakým výsledkom? V prvom rade si musíte uvedomiť, že nestačí iba diétu dodržať, musíte hlavne zmeniť životný štýl, ktorý vediete a navždy skoncujete s trápením a pribúdaním hmotnosti.

Prestaňte dokola chudnúť a schudnite raz a navždy!
11. FEB 2014

Väčšina ľudí, keď počuje slovo diéta má hneď zlú asociáciu, či dokonca averziu. Je to pochopiteľné, pretože 90% na trhu dostupných diét je drastických, monotónnych a bez dlhodobých výsledkov.

Ak si myslíte, že je nemožné zmeniť Váš život a Vaše stravovacie návyky k lepšiemu pohodlnejšie, jednoduchšie a chutnejšie, tak potom ešte nepoznáte PROTISSIMO. Patrí medzi proteínové, teda bielkovinové diétne programy, ale so zásadným rozdielom oproti ostatným, ktoré síce zaručia schudnutie, no z dlhodobého hľadiska Vám nepomôžu. Chudnutie s PROTISSIMO je založené na postupnej redukcii hmotnosti, ktorá trvá dlhšie časové obdobie a má za hlavný cieľ nielen zredukovať kilogramy, ale taktiež zmeniť stravovacie návyky a tým zabezpečiť reálne dlhodobé výsledky bez návratu hmotnosti.

Ako to je možné? Jednoducho... Žiadna rýchla diéta nemôže byť z dlhodobého hľadiska účinná, pretože nezmení Váš postoj k sebe, k svojmu zdraviu a k životnému štýlu, ktorý vediete. Diétny program PROTISSIMO je však rozdelený do 4 fáz, ktoré trvajú dlhšie časové obdobie zabezpečujúce dostatočný čas na postupný prechod z diétnych jedál na klasickú zdravú stravu. Prebieha pod lekárskym dohľadom, konzultáciami a nenáročnými meraniami na prístroji Inbody, ktorý zisťuje presné hodnoty tuku, svalovej hmoty, vody a ostatných dôležitých parametrov  potrebných na účinnú redukciu hmotnosti.

PROTISSIMO je zamerané na spotrebiteľa a jeho potreby pri chudnutí. To znamená, že proteínové jedlá PROTISSIMO sú nielen chutné a rôznorodé, rozdelené na slané a sladké príchute, ale ich zloženie je zostavené tak, aby ste chudli pohodlne bez stresu a bez hladu. S úsmevom na tvári budete chudnúť, aj keď sa objaví chuť na sladké. A prečo? Pretože v sortimente sladkých príchutí jedál PROTISSIMO sú zastúpené rôzne druhy koláčikov, tyčiniek, vaflí, palaciniek, kokteilov, pudingov a mnoho ďalších produktov, ktoré Vašim chuťovým pohárikom ulahodia dozaista.

 A keď sa pýtate ako sa zaručí dlhodobý efekt bez návratu zredukovaných kilogramov, odpoveď je tiež jednoduchá... Počas poslednej fázy diéty konzumujete už len klasické zdravé jedlá, ktoré postupne počas redukcie nahradili produkty PROTISSIMO. Pre telo tento postupný prechod nie je šokom a v konečnom dôsledku ani nepostrehne, že ste nejakou diétou prešli. A Vy sa naučíte zdravšie sa stravovať a prirodzene Vám zostane zafixované v podvedomí, čo je pre Vás vhodné a zdravé a čo naopak nie.

 Diétny program PROTISSIMO na Slovensku vedie MUDr. Martin Klein v Centre chudnutia PROTISSIMO nachádzajúceho sa v Poliklinike na Mýtnej 5 v Bratislave. Ak Vás PROTISSIMO zaujalo a potrebujete viac informácií, nájdete ich na stránke www.zdravoschudnut.sk.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Prestaňte dokola chudnúť a schudnite raz a navždy!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.