Prvá rúra s indukčnou technológiou

redakcia

Spoločnosť Whirlpool, svetová jednotka vo výrobe a predaji domácich spotrebičov, vám predstavuje ďalšiu revolučnú novinku – prvú rúru s indukčnou technológiou na trhu.

Prvá rúra s indukčnou technológiou
20. FEB 2014

Špeciálna indukčná platňa je umiestnená priamo v rúre. Indukčný riad, ktorý je súčasťou spotrebiča, sa umiestni na platňu, ktorá prenáša indukované teplo priamo do jedla. V kombinácii s grilom je teplo distribuované optimálne do celého priestoru rúry, čo je zárukou dokonalých výsledkov pečenia. Jedlá sú oveľa chutnejšie a lahodnejšie než kedykoľvek predtým: krehké a šťavnaté vo vnútri, chrumkavé na povrchu. Vďaka indukčnej technológii ušetríte až 50% času a energie.*

Okrem indukčnej rúry, ktorú je možné používať aj bez indukčnej platne.

rúra

Spoločnosť Whirlpool ponúka zákazníčkam širokú škálu teplovzdušných rúr s nadštandardným objemom 73 litrov. Rúry sú okrem klasických funkcií vybavené jedinečnou technológiu  6. Zmysel™ vrátane 30 prednastavených receptov, vyspelý konvenčný systém pečenia bez predohrevu Ready2Cook, ktorý šetrí čas a energiu, či pečenie na troch úrovniach súčasne bez prenášania chutí a vôní jednotlivých jedál Cook3.

rúra2

V kuchyni tiež oceníte špeciálnu úpravu nerezového povrchu bez zanechávania odtlačkov prstov antifinger alebo iXelium™, ktorý sa ľahko čistí a udržiava a je zárukou krásneho vzhľadu počas celej životnosti spotrebiča.

Viac informácií nájdete na www.whirlpool.sk

* pri indukčnej funkcii, v porovnaní s tradičnou rúrou Whirlpool bez indukčnej technológie a s funkciou predhrievania

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Prvá rúra s indukčnou technológiou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.