Sexuálny život ovplyvňuje celkovú kvalitu života

Mirka

Kvalitný sex je dôležitou súčasťou života každého z nás. Ak ho v živote človeka nie je dostatok, prejaví sa to nielen na zdraví, ale aj duševnej pohode. Ak to dvom v posteli „nefunguje“, dôsledkom je najčastejšie nevera, alebo kompenzácia sexu formou práce, jedla, športu, cigariet či alkoholu. Tomuto sa však dá zabrániť.

Sexuálny život ovplyvňuje celkovú kvalitu života
12. FEB 2014

Sexuálny život sa nezlepší mávnutím čarovného prútika. Treba na ňom pracovať. Je to podobné ako napríklad so športom. Ak chce človek získať krajšie telo a lepšiu kondíciu, musí pre to niečo urobiť. Pravidelný šport, vhodne zvolený jedálny lístok či výživové doplnky sú nevyhnutnosťou. Toto pravidlo platí, samozrejme, aj v sexuálnej oblasti. Ako teda zlepšiť sexuálny život?

Nebojte sa komunikovať

Hoci neustále pribúdajú nové objavy a technológie sa zdokonaľujú, ešte stále nedokážeme druhému čítať myšlienky. Nezostáva teda nič iné, ako sa s partnerom rozprávať. Citlivo, ale úprimne. Priznajte, čo vám v sexe chýba, zdôverte sa so svojimi pocitmi a predstavami.

Vráťte do vzťahu iskru

Základným predpokladom sexuálneho zdravia je uspokojivý sexuálny život. Ak máte pocit, že sa z vášho milovania vytráca vášeň, tak ju skúste opätovne rozdúchať. Ako na to? Skúste tentoraz vsadiť na originalitu. Počuli ste už o feromónoch? Feromóny sa podieľajú na zvýšení sexuálnej príťažlivosti, charizmy i sexappealu. Na trhu ich nájdete v dvoch podobách: parfumovanej a neparfumovanej, tzv. čistej verzii.

Aj spokojnosť so svojím telom ovplyvňuje sexuálny život

Svoje telo riešia najčastejšie ženy. Obzvlášť čo sa týka sexuálneho života. Lenže uspokojivý sexuálny život je aj o sebavedomí a celkovej spokojnosti so sebou samým. Ak pri milovaní neustále myslíte napríklad na svoj väčší zadok či malé prsia, s najväčšou pravdepodobnosťou si ho neužijete ani vy, ani partner. Čo s tým? Vzhľad svojho tela môžete vylepšiť, samozrejme, úpravou životného štýlu, a to hlavne stravou a pravidelným cvičením. A ak snívate napríklad o väčšom penise či poprsí, už nemusíte iba snívať. Na trhu sú totiž výživové doplnky, ktoré dokážu pomôcť aj s týmito ťažkosťami. Širokú škálu takýchto doplnkov nájdete v e-shope www.intimnenakupy.sk

Sexuálne problémy treba riešiť

Jedným z najčastejších sexuálnych problémov u mužov je predčasná ejakulácia alebo slabá sexuálna výdrž. Tieto problémy je vhodné riešiť s odborníkom, ale pomôcť môžu aj niektoré preparáty, určené pre oddialenie ejakulácie a podporu výkonnosti.

Za všetky výživové doplnky spomeňme aspoň jeden. Aktuálne je populárnym afrodiziakom koreň maca. Okrem zlepšenia sexuálnej výdrže pôsobí táto rastlina, pochádzajúca z peruánskych Ánd, pozitívne na psychiku, imunitný systém a bojuje proti stresu.

U žien môže kvalitu pohlavného styku ovplyvňovať najmä bolesť spôsobená zúženou vagínou. Tento problém sa však dá ľahko odstrániť voľbou vhodného lubrikačného gélu.

Bez práce nie sú koláče

Ak teda chcete, aby váš sexuálny život prekvital, musíte na ňom pracovať. Obaja spoločne. Základom je otvorená komunikácia, ale pomôcť môžu aj niektoré výživové doplnky, ktoré nájdete na www.intimnenakupy.sk. Čo poviete?

Dajte si pozor, aby to nedopadlo takto:

Zdroj: PR
Zdroj video: youtube.com
Zdroj foto: www.freedigitalphotos.net (imagerymajestic)

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Sexuálny život ovplyvňuje celkovú kvalitu života

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.