Tajomstvá dokonalého úsmevu

redakcia

Žijeme v dobe, ktorá je plná stresu. Preto je stále dôležitejší úsmev, ktorý dokáže spustiť pozitívnu lavínu, plnú radosti a dobrej nálady.

Tajomstvá dokonalého úsmevu
15. JUN 2016

Ak sa úsmevu bránite preto, lebo nemáte biele zuby, nezúfajte. Existuje viacero spôsobov, ako sa k nim dopracovať.

Základom je dokonalá ústna hygiena

Nikomu netreba pripomínať, že zuby si treba čistiť minimálne dva razy denne, a to ráno a večer. Pri čistení zubov je dôležitá kvalitná zubná kefka a pasta, ale aj medzizubné kefky a zubná niť, pretože zubná kefka sa nedostane na všetky miesta. Takisto je potrebné raz do roka navštíviť zubára a nechať si urobiť preventívnu prehliadku. Zabúdať netreba ani na dentálnu hygienu, ktorú je potrebné absolvovať aspoň raz do roka.

Pomôžu aj niektoré potraviny

Bielenie zubov doma nemusí byť až taká veda. Pomôcť vám s tým môžu aj niektoré potraviny. Namiesto zubnej pasty skúste vyskúšať napríklad kokosový olej. Dobré bieliace schopnosti má aj jablko, jahody, kurkuma a tvrdé syry. Po skonzumovaní ovocia si však nezabudnite ústa vypláchnuť vodou. Dobrú službu vám preukáže aj surová zelenina, ako napríklad mrkva alebo kaleráb. Niektorí odvážlivci experimentujú aj s citrónovou šťavou alebo sódou bikarbónou, avšak týmto dvom bieliacim prostriedkom je lepšie sa vyhnúť, pretože môžu narušiť zubnú sklovinu a v konečnom dôsledku narobiť viac škody ako osohu.

Stavte na profesionálne bieliace produkty

Na bielenie zubov sú stvorené bieliace pásiky. Kvalitné bieliace pásiky sú momentálne dostupným, pokrokovým a inovatívnym produktom na domáce bielenie zubov. Môže si ich zaobstarať každý, kto túži po krásnom a bielom úsmeve. Ocenia ich dámy, ale i páni rôzneho veku. Na očarujúci úsmev jednoducho nie je nikdy neskoro!

Na čo si dať pozor pri kúpe produktov na účinné bielenie zubov? V prvom rade si zaobstarajte maximálne spoľahlivé bieliace pásiky, ktoré boli klinicky testované – sú účinné a bezpečné, teda nepoškodia zubnú sklovinu a ani ďasná. Stavte na také, ktorú sú založené na technológii postupného bielenia, pretože bieliace pásiky na jedno použitie nie sú to pravé.

Prečo sú pásiky na bielenie zubov také obľúbené? Hlavne preto, že väčšina skutočne účinných bieliacich pásikov vám prinesie očarujúci úsmev už po dvoch týždňoch pravidelného používania a vy sa môžete pýšiť dokonale bielym úsmevom. 

Zdroj: PR

Zdroj foto: unsplash.com


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tajomstvá dokonalého úsmevu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1631
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.