Tekutý zázrak si podmanil hviezdy, a teraz mieri priamo k nám!

Advertoriál

Prepadli mu aj americké celebrity ako Blake Lively, Ryan Reynolds či Zac Efron. Aké je ich tajomstvo? Očarila ich moderná zásobáreň antioxidantov – fľaška, ktorá vyrobí vodíkovú vodu stlačením gombíka, a ktorú nosia všade so sebou. Vďaka nej vytvoria z obyčajnej vody z vodovodu blahodarný elixír už v priebehu pár minút.

FLASKA, Zdravá prenosná fľaša
Zdroj: PR, FLASKA
12. DEC 2017

Dnešný životný štýl je taký stresujúci, až máme občas pocit, že sa Zem točí rýchlejšie. Na vyváženie neblahých následkov vysokého životného tempa sa ponúkajú omladzovacie procedúry a detoxikačné terapie na tisíc spôsobov. 

FLASKA, obrazok clanok

Postupné objavovanie účinkov antioxidantov však radikálne mení moderné trendy na celom svete. Každý hľadá tajomstvo večnej mladosti, krásy a zdravia. Najnovšie štúdie dokazujú, že molekula vodíka H2 je extrémne silným antioxidantom, ktorý spomaľuje proces starnutia, podporuje imunitu, pomáha v regenerácii po športe, zvládať stres a redukovať hmotnosť, podporuje cievny systém, dodáva telu viac energie, a zároveň ho nezaťažuje.

Voda, ktorá má 176-krát silnejšie účinky ako vitamín C a 863-krát silnejšie ako koenzým Q10

Ak chcete túto slávnu vodu vyskúšať, nemusíte kvôli tomu chodiť do USA či Japonska. Aj na Slovensku existujú zázračné zásobárne prírodného zdravia v podobe špeciálnej fľašky. FLASKA - láska na prvý dúšok má v sebe zabudovaný generátor vodíka,  ktorý klasickú vodu obohatí o zázračnú molekulu vodíka. Stačí iba stlačiť gombík a po pár minútach vypiť. 

FLASKA clanok foto FLASKA

FLASKA poteší aj milovníkov cvičenia vo fitness centrách. Počas fyzickej aktivity pocítite príliv energie, zvýšite svoju výkonnosť a urýchlite regeneráciu. Vodíkovú vodu si vďaka prenosnej FLASKE môžete vychutnať kdekoľvek. Podporuje imunitu, lepšie zvládanie stresu, a tiež prispieva k redukcii hmotnosti. “Dobite si baterky” už po pár dúškoch.

H2 - zázrak v podobe účinného antioxidantu

Naše telo je počas života vystavené množstvu toxínov, s ktorými musí bojovať. Molekuly vodíka od nich čistia telo aj kožu, priaznivo ovplyvňujú liečbu civilizačných chorôb a podporujú prirodzenú obranyschopnosť tela. 

Rozpustený vodík je veľmi silný antioxidant, ktorý prenikne do bunky a neutralizuje voľné radikály. Preto „vychytanie“ voľných radikálov pomocou H2 pomáha predchádzať poškodeniu buniek a zápalom, chráni DNA a bojuje proti nekontrolovanému rastu buniek. 

Okrem pozitívnych účinkov na zdravie má najmenšia molekula na svete aj mnohé skrášľovacie benefity, ktoré ocení nejedna žena. Rýchlo hydratuje pleť a postupne vyhladzuje vrásky. Pri pravidelnom užívaní zvyšuje elasticitu pokožky a omladzuje ju. Dôležité je, že na rozdiel od iných antioxidantov nezaťažuje telo. 

Pýtali sme sa odborníkov

Ako dokáže pomôcť vodík športovcom? „Vodík eliminuje zvýšený obsah kyseliny mliečnej (laktátu), ktorá sa po akútnej záťaži vyplavuje do svalových buniek a spôsobuje únavné prekyslenie a bolestivosť v týchto miestach. Vodík tak zaisťuje rýchlejšiu regeneráciu tkanív kostnej sústavy po záťaži a pomáha predchádzať chronickej únave. Úľavu vďaka vodíku pociťujú aj športovci, ktorí trpia bolesťami kĺbov a rôznymi chronickými zápalmi svalov a šliach,“ vysvetľuje Mgr. Tomáš Dostál, šéftréner GOLEM CLUB. 

FLASKA, odbornici clanok

MUDr. Renáta Valachovič, špecialistka na estetickú dermatológiu z INTERKLINIK ďalej objasňuje, aký má efekt molekula vodíka na pokožku. „Vedecky výskum ukazuje, že vodík H2 má schopnosť účinkovať na bunkovej úrovni a za ideálnych podmienok prestupovať do bunkových štruktúr, a tak pôsobiť ochranne, protizápalovo a proti odumieraniu buniek. H2 pôsobí ako čistič - pohlcovač alebo neutralizuje voľné radikály, a preto jeho používanie nemá horný limit.“

Vyskúšajte ten najlepší pitný režim a elixír šťastia s FLASKA.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Tekutý zázrak si podmanil hviezdy, a teraz mieri priamo k nám!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.