Trápi vás vysoký krvný tlak? Znížte si ho!

redakcia

Spôsob života je dôležitejší ako lieky a aktívne sa podieľať na liečbe je dôležitejšie, ako ju pasívne znášať.

 

Trápi vás vysoký krvný tlak? Znížte si ho!
24. APR 2015

Tak čo keby ste začali hneď teraz? Predstavíme vám knihu, vďaka ktorej si dokážete znížiť krvný tlak, aby vás neohrozoval!

Vysoký krvný tlak je najčastejším chronickým ochorením na celom svete a jednou z hlavných príčin srdcovocievnych ochorení, ktoré majú u nás na svedomí väčšinu prípadov úmrtí. Je to dostatočný dôvod na to, aby sme s týmto ochorením začali bojovať.

V uplynulých rokoch sa názory na terapiu vysokého tlaku zásadne zmenili. Dnes je dôležitejšie aktívne sa zapojiť do liečby, než ju pasívne znášať a väčší význam sa prikladá spôsobu života než liekom.
A presne o tom je nová kniha Znižovanie krvného tlaku - je o zdravom životnom štýle, ktorý zahŕňa aj pohyb, výživu, starostlivosť o telo aj dušu. Príbehy úspechov rôznych pacientov vás povzbudia, aby ste aj vy dokázali zmeniť svoj život a znížiť svoj vysoký krvný tlak!

Chráňte si zrak!

Vysoký krvný tlak vplýva negatívne aj na váš zrak. „Takže ak máte podozrenie na chronicky vysoký krvný tlak, rozhodne oslovte svojho očného lekára a nechajte si vyšetriť dostatočné prekrvenie očného pozadia,“ radí stránka Mojesosovky.sk v článku Vysoký krvný tlak škodí vašim očiam!
Ak je totiž krvný tlak zvýšený dlhodobo, trpia nielen veľké cievy, ale aj drobné cievky sietnice, pretože dochádza k ich sťahovaniu. V dôsledku toho je obmedzený aj prietok krvi, a tak aj prísun výživných látok. Dôsledkom takýchto ťažkostí môžu byť degeneratívne zmeny, ktoré môžu mať na svedomí zhoršenie videnia.

Len to jednoducho vyskúšajte...

...vyzývajú autori v knihe Znižovanie krvného tlaku.

Mnohí zistili, že klasické liečby hypertenzie často zlyhávajú a to práve preto, že lekári neberú do úvahy všetky okolnosti pacientovho stavu. Ide to však aj inak!
V knihe sa najskôr dozviete, z čoho vysoký tlak máte. Môže ísť o hypertenziu zo stresu, z tráviacich problémov alebo z „chaosu“. Čiže určíte si, aký ste typ – stresový, brušný alebo chaotický?
Nasleduje praktická časť knihy, ktorá ponúka riešenia priamo na pacientov problém. 

znižovanie tlaku


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Trápi vás vysoký krvný tlak? Znížte si ho!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1628
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.