Túžite po bábätku? Vyskúšajte Cestu!

redakcia

Mnoho párov odkladá tehotenstvo z  pracovných alebo osobných dôvodov. 

Túžite po bábätku? Vyskúšajte Cestu!
1. APR 2016

Keď konečne nastane ten „správny“ čas pre potomstvo, často si na vytúžené bábätko musia počkať viac, ako očakávali. Problém s otehotnením sa stáva akousi „epidémiou doby“. Nielen zrelšie ženy majú s otehotnením problém, často si na prvé bábätko musia počkať aj mladé ženy. Ak sa o bábätko snažíte už dlhšiu dobu a stále sa nedarí, predstavíme vám jeden inšpirujúci príbeh teraz už šťastnej mamičky.

V mnohých prípadoch sa páry snažia o bábätko prirodzenou cestou celé roky. Po tom, ako nenájdu odpovede na svoje otázky v štandardnej medicíne, začínajú hľadať alternatívne možnosti, ktoré by im pomohli. Okrem hormonálnej liečby či úpravy stravy, rozličných byliniek či prírodných liečiv je možnosťou i liečebno-transformačná metóda Cesta.

Katka, ktorá je už teraz šťastnou mamičkou, sa rozhodla porozprávať o svojich problémoch i metóde, ktorá jej zmenila život.

Katka (40): V rámci bežnej preventívnej gynekologickej prehliadky mi gynekológ potvrdil, že nemám žiadny patologický nález, a teda z fyzického hľadiska by nemal byť problém otehotnieť. O bábätko sme sa pokúšali prirodzenou cestou niekoľko mesiacov, no, bohužial, sa nám nedarilo. Vedela som však, že musí existovať aj iná cesta, preto som sa rozhodla hľadať alternatívne možnosti. Skúšala som biorezonanciu v súvislosti s bolesťami hlavy, ktoré ma dlhodobo trápili aj rodinné konštelácie. Tie mi veľmi pomohli na ceste spoznávania samej seba, no s otehotnením samotným, bohužiaľ, nie.

Jedného dňa mi kamarátka poradila metódu Cesta od autorky a svetovo uznávanej liečiteľky Brandon Bays. Priznám sa, že z jej slov ma spočiatku veľmi neoslovila, napokon som si však povedala, že nemám čo stratiť, a tak som si knihu kúpila ako dovolenkové čítanie. Knihu som doslova „zhltla“ a po návrate z dovolenky som sa okamžite objednala k terapeutovi Cesty.

Môj prvý proces v rámci Cesty prebiehal asi ako u väčšiny ľudí. Pred samotným procesom som mala, samozrejme, očakávania, aj keď v tej chvíli ani netušíte, aké vlastne. Bola som prekvapená, čo všetko som si z minulosti vybavila, čo ma všetko ťažilo a ani som o tom netušila. Bola som prekvapená, ako sa mi po procese uľavilo a pocit spojenia sa s vlastným zdrojom bol skutočne neopísateľný. Po procese som bola veľmi unavená a trvalo pár dní, kým som si usporiadala zážitky z Cesty. Do 2 týždňov som sa objednala na ďalší proces. V poradí tretia Cesta bola Cestou, kde sme riešili moje tehotentstvo. Do mesiaca na to boli výsledky testov pozitívne.

Okrem toho, že mi Cesta priniesla do života vytúžené tehotenstvo, zmeny som pociťovala aj v iných úrovniach. Som oveľa vyrovnanejšia, kľudnejšia, viac empatickejšia voči iným ľuďom, pozitívnejšia a veselšia. Aj kvôli týmto prínosom som sa rozhodla s metódou Cesta pokračovať, absolvovala som víkendový seminár so samotnou autorkou.

Ženám, ktoré sa snažia otehotnieť, a nedarí sa im, by som určite odporúčila, aby nenechávali proces otehotnenia iba na lekárov a hormonálnu liečbu, ale snažili sa hľadaťaj iné alternatívne metódy. Tak ako ja som našla moju Cestu, nájdete tú svoju aj vy!

cesta banner

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Túžite po bábätku? Vyskúšajte Cestu!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1675
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.