Vaša kuchyňa ako obľúbená reštaurácia

Budovanie postavy snov začína v kuchyni. Vytvorte zo svojej kuchyne vašu obľúbenú reštauráciu s pomocou tipov od Angelique Millis. Nemožno poprieť, že jedlo je pôžitok. Ak ste však na ceste k dosiahnutiu a udržaniu prvotriednej postavy, buďte si istá, že reštaurácia je váš skrytý nepriateľ. Väčšina reštaurácií síce v posledných rokoch ponúka diétne menu, ale ich definícia slova diétne sa nemusí práve zhodovať s tou vašou.

Vaša kuchyňa ako obľúbená reštaurácia
20. MÁJ 2014

Iste, môžu vyhovieť vašim požiadavkám ako je príprava kurčaťa na grile bez tuku, dressing bokom, ale nikdy neviete, čo sa deje "za scénou ", keď sa jedlo pripravuje. Tu jednoducho neexistuje náhrada za domácu kuchyňu. Ušetríte nielen čas a peniaze, ale získate určitý pocit uspokojenia z toho, že viete, čo dávate vášmu telu. Správne nastavenie kuchyne je prvá vec, ktorú musíte urobiť, aby ste uspeli. Tu je niekoľko jednoduchých tipov, ktoré umožnia, aby varenie doma bolo rýchle a zábavné.

Atmosféra zdravej kuchyne by mala byť:

Žiarivá a krásna

Nemilujete ten pocit, keď vojdete do vášho obľúbeného obchodíku s potravinami? Všetko je čerstvé, čisté a organizované tak, že máte pocit, že jedine tu môžete urobiť zdravé nákupy. Rovnaké prostredie môžete vytvoriť aj u vás doma. Vyžaduje to však trochu plánovania a stratégie, aby vaša kuchyňa bola esteticky príjemná a funkčná. Uistite sa preto, že je dobre osvetlená, organizovaná a nepreplnená. Jediné veci, ktoré by ste mali vidieť, sú veci, ktoré sú priaznivé pre vaše zdravé varenie.

Elegantná a čistá

Dôvodom, prečo ľudia často nechcú jesť vonku, je strach zo stavu reštauračnej kuchyne. Postarajte sa, aby tá vaša bola čistá tak, ako je to len možné. Osobitný dôraz by ste mali dať na stav vašej chladničky a jej obsah. Mala by ste mať jednu policu určenú pre surovú hydinu a tú oddeliť od surovej zeleniny a udržiavať ju čistú. Očistite svoj ​​kuchynský kút po každom použití, aby ste nedali šancu číhajúcim baktériám.

Motivačná

Len vy viete, čo vás dokáže namotivovať, preto sa týmito vecami nezabudnite obklopiť. Umiestnite na chladničku fotku svojej obľúbenej fitness modelky alebo motivačné frázy. Verte tomu, alebo nie, tieto vizuály vám môžu pomôcť zabrániť prejedaniu alebo jedeniu niečoho zlého.

Organizovaná

  • Začnite tým, že oddelíte všetky svoje nespracované potraviny od nezdravých potravín, ktoré môže kupovať zvyšok vašej rodiny.
  • Majte misy plné ovocia postavené vedľa svojho mixéra na ranné proteínové smoothies. Umiestnite všetky krabičky na jedlo do rovnakej skrinky, všetky doplnky stravy a proteínové prášky na rovnakú policu.
  • Nasypte merateľné potraviny do priehľadných pohárov a umiestnite ich na pracovnú dosku. Predstavte si, aké bude príjemné vidieť ovsené vločky, celozrnné cestoviny a ryžu, ktoré čakajú na prípravu.
  • Ak máte rovnako ako ja radi výber z rôznych príchutí proteínových práškov, ale neznášate objemné nádoby, buďte kreatívni. Skúste použiť priehľadné nádoby a predstavte si to množstvo vanilkového, čokoládového a jahodového proteínu na vašej kuchynskej linke, je to skoro ako zdravá cukráreň.
  • Veďte si presný zoznam potravín, ktoré máte "na sklade", a tak plánujte svoj ​​týždenný jedálniček z toho, čo už máte, namiesto zbytočného míňania.
Autor: Angelique Millis, Preklad: Denisa Honyšová, Zdroj: www.muscleandstrength.com
Zdroj foto: www.freedigitalphotos.net, imagerymajestic

Autor článku

Fitness

Fitness muscle

Výhradný dovozca a distribútor značiek Allmax Nutrition, MuscleMeds, MHP, MyProtein, Hypertrophy Nutr, Soul Project do SR a ČR. Sme profesionálny team s pobočkami na Slovensku i Českej republike. Našim sortimentom sú doplnky stravy pre športovcov: proteíny, spaľovače, kreatín, nitridy NO, anabolické formule, aminokyseliny.

http://fitnessmuscle.sk

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Vaša kuchyňa ako obľúbená reštaurácia

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1675
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.