Vyhrajte 5 chic parfumov s časopisom RELAX!

Advertoriál

Videli ste už nový letný RELAX? Na 128 stranách sa dozviete horúce tipy zo sveta fitnes, zdravej výživy, zdravia, ale aj z behania a bicyklovania. Dostanete skvelé tipy, ako tráviť čas vo dvojici alebo aj s tlupou detí, kde sú najlepšie miesta na turistiku a cykloturistiku a ako doplniť svoju cyklovýbavu.

Vyhrajte 5 chic parfumov s časopisom RELAX!
Zdroj: Relax
12. JUL 2018

Teraz môžete vyhrať aj jeden z 5 parfumov, preto čím skôr napíšte na adresu redakcie relax.sutaz@sportmedia.sk, čo vás v júlovom RELAXE najviac oslovilo. Nezabudnite do predmetu uviesť RELAX, do textu svoje meno, adresu a telefónne číslo. Tak to už nenaťahujme a doprajte si toto leto konečne trochu pohody! Vyložte si nohy a začítajte sa do jedinečného magazínu o životnom štýle pre celú rodinu.

Ešte to do plaviek stihnete! Vyskúšajte 28-dňový fitplán, s ktorým nakreslíte svojmu telu krásne krivky.

Posoľte si melón a začnite chodiť naboso. To sú rady najlepších fitnestrénerov na Slovensku. Ďalšie z nich si môžete prečítať v novom RELAXE.

relax

Ako behať v horúčavách? Natrieť sa pred behom krémom alebo je to zbytočné? Začítajte sa do strany 30, aby ste zistili, ako si pri letnom behu neublížiť.

A čo tak stať sa v lete vegánom, vitariánom alebo prívržencom keto diéty? Našli sme PRE a PROTI 6 stravovacích plánov.

relax1

Tento rok vyskúšajte dovolenku doma! Nie, nie ,,na malte“, ale užite si ju vo vlastnej posteli a robte veci, na ktoré ste nikdy nemali čas. Ako na to, dozviete sa v letnom čísle RELAXU.

Tatry na dvoch kolesách. Ak ste už boli x-krát vo Vysokých Tatrách, tak toto leto si so sebou vezmite aj bicykle a vydajte sa s nami k tatranským plesám. Bude to zábava!

Kokoska alebo integrálka? Posvieťte si s nami na detské prilby, lebo hlava je len jedna. Naučíme vás, podľa čoho vyberať.

relax2

Zdroj:PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Vyhrajte 5 chic parfumov s časopisom RELAX!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1560
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.