Výsledky súťaže o vstupenky na seminár Andy Winsona: Telo ako dôkaz

redakcia

Žrebovali sme výhercov a dvaja z vás, ktorí ste sa do súťaže o vstupenky zapojili, idete už tento víkend na seminár Telo ako dôkaz. A kto vyhral?

Súťaž o vstupenku na seminár Andy Winsona: Telo ako dôkaz?
19. FEB 2014

Výhercovia

Srdečne blahoželáme výherkyniam:

Marianna Nagyová, Nové Zámky

Jana Barnasová, Kežmarok

Prajeme vám príjemnú zábavu na seminári. Ohľadom vstupeniek vás budeme kontaktovať emailom.

Zadanie súťaže

Chceli by ste schudnúť, udržať si krásnu postavu a byť zdravší a teda vitálnejší a šťastnejší? A tentokrát už bez jo - jo efektov?

Tak potom určite viete, že najlepšou diétou je vyvážená strava, ktorej súčasťou je ovocie a zelenina a tiež pravidelný pitný režim a pohybové aktivity. Aj to ste skúšali a stále nič? Kilá vám behajú hore – dole, pretože sa vám nie vždy chce cvičiť, a akurát nemáte náladu na pravidelné dodržiavanie diéty a dnes idete radšej s kamarátkou na kávu ako do fitnessu... Potom zase príde čas, keď si poviete „A teraz to už dám“ a nabehnete do ďalšieho kolotoča diét, ktoré možno podporíte aj nejakými prípravkami na chudnutie.
Stop! Je tu spôsob, ako schudnúť natrvalo.

Chudnutie totiž nie je o pevnej vôli. Je o niečom omnoho silnejšom. O emóciách, zážitku.. O tých emóciách, ktoré si predstavujete a zažívate pri vkladaní jedla do úst. Je to o tom, či vo vás vyvoláva radosť a pokoj tučný hamburger, lebo vás momentálne upokojí, alebo šalát, ktorý vám zabezpečí štíhlu líniu.

Teraz si určite hovoríte: “No dobre, ale ako to dá dosiahnuť a zabezpečiť si tak natrvalo štíhlu líniu?“ Zmenou vašich návykov a mysle. A to sa nedá študovaním. Na zmenu vašich súčasných návykov, príbehov, ktoré sa vám odohrávajú v hlave, súčasných presvedčení a ovládnutie vašich emócií a sily psychológie, potrebujete zažiť veľmi, veľmi silný zážitok.

A to sa nedá len čítaním knižky, keď ležíte v posteli, alebo sedíte pri počítači. Potrebujete silný zážitok. Aký silný?

Jedna možnosť je, nechať váš život zájsť až do krajnosti. Keď vám lekár oznámi, že ak okamžite nezmeníte životný štýl, tak je len otázka týždňov kedy dostanete infarkt.

Vy však nemusíte čakať.

Môžete prejsť cvičeniami z oblastí úspechu a vrcholových výkonov, ktoré vo vás spôsobia zmenu. Cvičeniami zameranými na telo, ale predovšetkým na vašu myseľ. Cvičeniami, ktoré bude expert na osobnostný rozvoj a dosahovanie nadštandardných výsledkov Andy Winson trénovať a učiť na Transformačnom seminári Telo ako dôkaz naživo už 22. a 23. 2. 2014 v Bratislave. Prežite 48 hodín, ktoré radikálne zmenia váš pohľad na to, ako funguje ľudská myseľ a ako to môžete využiť vo svoj prospech Ak chcete vedieť ešte viac, pozrite si stránku www.teloakodokaz.sk

Súťažná otázka

Koľko kilogramov schudol účastník tréningu, Martin?

Dvaja z vás získajú vstupenku na dvojdňový seminár Telo ako dôkaz!. Odpoveď nájdete na www.teloakodokaz.sk

Súťaž trvá od 7.2. do 19.2.2014. Správne odpovede posielajte na adresu: info@cvicte.sk. Zapojť sa do súťaže môžu iba registrovaní užívatelia. 

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Výsledky súťaže o vstupenky na seminár Andy Winsona: Telo ako dôkaz

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1312
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.