Výživné recepty pre atlétov

redakcia

Bež rýchlo, jedz pomaly je viac ako bestseller, publikácia sa v USA stala vydavateľským fenoménom, za štyri mesiace sa predalo viac ako 30 000 výtlačkov. Kniha prekonala oceán a očarila aj francúzskych bežcov, ktorí si ju nevedia vynachváliť. A začína bodovať v celej Európe.

Shalane Flanaganová a Elyse Kopecká : BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY
21. MÁJ 2017

Úspešná maratónska bežkyňa a skúsená šéfkuchárka, ináč dlhoročné priateľky, sa rozhodli napísať kuchársku knihu zameranú na športovú výživu. Nepočítajú kalórie, nezameriavajú sa na bielkoviny alebo tuk, otvorene kritizujú diéty, ktoré neprospievajú vášmu zdraviu ani výkonnosti. Zastávajú názor, že tvrdý tréning treba podporiť výživným jedlom, ktoré nielenže vynikajúco chutí, ale vás aj celkom prirodzene dostane do vynikajúcej formy.

Shalane flanaganová a elyse kopecká : bež rýchlo, jedz pomaly.

Zdroj:PR

V knihe nájdete viac ako sto receptov na kvalitné jedlá po celý deň. K tomu vám autorky naservírujú svoje zaujímavé postrehy a poznatky z oblasti výživy a vyrozprávajú príbehy, ktoré by vás mohli inšpirovať. Ich kuchárska kniha čerpá
z dlhoročných skúseností, z lásky k dobrému jedlu a k športu. Túto kuchárku zaiste ocení každý športovec, ktorému záleží na dobrom výkone, vynikajúcom zdraví a chutnom jedle.

Shalane Flanaganová a Elyse Kopecká : BEŽ RÝCHLO, JEDZ POMALY


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Výživné recepty pre atlétov

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1289
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.