Zbavte sa toxínov vďaka zelenému smoothie

redakcia

Svojimi  knihami a workshopmi mení a zlepšuje životy ľudí po celom svete. Victoria Boutenko je známa a uznávaná autorita v oblasti zeleného smoothie.

Zbavte sa toxínov vďaka zelenému smoothie
4. FEB 2016

Jej najnovšia kniha Zelené smoothie. 7-dňový detox v sebe spája liečivú silu zelených rastlín, chutné nové recepty aj návod na 7-dňový detox.

Prevažná väčšina ľudí má dnes skúsenosti s vážnymi zdravotnými ťažkosťami

Napríklad až 133 miliónov Američanov – teda každý druhý dospelý – má aspoň jednu chronickú chorobu. Takmer 70 % Američanov užíva nejaké lieky na predpis a 35 % amerických občanov je obéznych. Vychádzajúc z dostupných štatistík možno vyhlásiť, že dokonale zdravých ľudí je v USA skôr málo. Európa nie je na tom oveľa lepšie. Pritom právo na zdravie je prirodzeným právom všetkých ľudí na zemi.

Že by sa teda v našich vyspelých civilizáciách finančne málo investovalo do ľudského zdravia? Naopak, podľa údajov Svetovej zdravotníckej organizácie Američanov stojí zdravotná starostlivosť ročne takmer 3 bilióny dolárov.

  • Kde je teda chyba?
  • Mali by sme vari vyvinúť viac liekov?
  • Alebo sa do všetkého príliš hrnieme?
  • Alebo azda nie sme schopní prijímať toľko vedomostí?
  • Ako vyriešiť tento záhadný paradox?

Keď budete veriť svojmu vlastnému úsudku, dozviete sa veľa o vlastnom zdraví, upozorňuje Victoria Boutenko. Podstúpiť týždennú kúru a zodpovedať si na to, ako sa cíti, je pre človeka presvedčivejšie, než sa riadiť niekoho radami a nemať pritom ani tušenie, čo vlastne treba robiť. Starostlivé sebapozorovanie vám dáva možnosť sledovať výsledky vlastného konania.

Zelené smoothie. 7-dňový detox poteší skúseného vyznávača smoothie aj začiatočníka. Obsahuje základné informácie, ale aj detailné fakty o potenciáli zelených rastlín, analýzach pitnej vody a vitálnych látkach potrebných pre život.

Kniha je podporená skúsenosťami ľudí z Boutenkovej workshopov, zahŕňa rady a informácie o výžive a recepty na 7-dňový detox.

POZOR. Vo februári zavíta Victoria Boutenko aj na Slovensko – 23.februára bude mať besedu spojenú s prednáškou a autogramiádou v kníhkupectve Martinus na Obchodnej ulici.

detox

Zdroj: PR

Zdroj foto: goodfon.su


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zbavte sa toxínov vďaka zelenému smoothie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1312
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.