Zdeněk Pohlreich hosťom Slovak Food Festivalu

redakcia

Slovak Food Festival, najväčší piknik v meste otvorí svoje brány už po ôsmy krát.

 
Zdeněk Pohlreich hosťom Slovak Food Festivalu
23. MÁJ 2017

1. – 4. Júna sa na Bratislavskom hrade bude už tradične konať najväčší piknik v meste, Slovak Food Festival. Gastronomická udalosť roka začne štvrtkovým večerom vína, kde si na svoje prídu milovníci tohto lahodného nápoja z rôznych kútov Slovenska a iných krajín.

Večerom bude sprevádzať pohodová atmosféra podporená koncertom jazzovej formácie. Počas víkendu sa na pódiu vystrieda niekoľko kuchárskych majstrov. Medzi headlinermi nebude chýbať Slovák Martin Záhumenský a známy český šéfkuchár Zdeněk Pohlreich. Odborným garantom pódiových šou je rovnako ako po minulé roky šéfkuchár Vojto Artz.

Organizátori aj tento rok festival rozdelili do niekoľkých zón, pričom nezabúdajú na potreby rodín s deťmi, ale aj záujemcov o zdravý životný štýl. Súčasťou podujatia bude INNOGY zdravá zóna, kde sa vystrieda viac ako desiatka spíkrov venujúcich sa problematike stravovania a životného štýlu a detská zóna s aktivitami pre deti. Program podujatia je uverejnený na oficiálnom webe festivalu, pričom organizátori posledné detaily stále kreujú. Novinkou tohto ročníka bude charitatívny koncept, ktorý je v štádiu dolaďovania posledných detailov. Viac informácií sľubujú organizátori už v najbližších dňoch.

Zdroj: PR

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zdeněk Pohlreich hosťom Slovak Food Festivalu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1289
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.