Žijete svoj život naplno?

redakcia

Rok má 365 dní a každý z nich by sme mali prežiť najlepšie, ako sa dá. K plnohodnotnému prežívaniu života patrí aj relaxácia.

Žijete svoj život naplno?
12. NOV 2014

Relaxovať možno aktívne i pasívne. Ideálne je, ak sa vám podarí obe formy oddychu prepojiť. Ako to urobiť? Jednou z možností je vybrať sa na relaxačný pobyt do prekrásneho prostredia Štiavnických vrchov, napr. v štvorhviezdičkovom hoteli Salamandra, kde si môžete vychutnávať množstvo wellness procedúr. Perličkový kúpeľ či hrejivý zábal má pozitívne účinky nielen na telo, ale aj na psychiku. A ak sa k tomu všetkému necháte aj vymasírovaťpocítite neuveriteľný prílev energie a dobrej nálady. Masáž skvelo uvoľní napäté svalstvo, podporí činnosť lymfatického systému a ak si zvolíte medovú alebo čokoládovú, poďakuje sa vám aj pokožka.

Chcete si z pobytu odniesť maximum? Potom nezabudnite aj na aktívny odpočinok. Voľný čas využite na prechádzky prírodou a historickými centrami miest. Tí aktívnejší sa môžu venovať severskej chôdzi alebo behu. Ak ste si zvolili beh, nezabudnite na výber správnych tenisiek, vďaka ktorým sa budete cítiť pohodlne a ochránite svoje kĺby.

Chcete si vychutnať nejaký čas počas pobytu so svojou polovičkou, lenže neviete, čo s deťmi? Práve pre vaše malé ratolesti ponúkajú viaceré zariadenia prenájom atrakcií, kde sa deti môžu dokonale vyblázniť.

S wellness pobytmi je, samozrejme, spojená aj finančná stránka. Na uhradenie pobytu môžete použiť buď vlastné ušetrené peniaze, alebo sa poobzerať po dostupnej pôžičke. 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Žijete svoj život naplno?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1310
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.