Oslavovali ste šťastie CVIČENÍM?

redakcia

V živote zažil každý z nás niekoľko osláv... od detských, cez bujaré oslavy v tínedžerskom veku, po decentnejšie v dospelosti. Utkvela vám niektorá svojou výnimočnosťou v pamäti? Každý vie porozprávať príbeh o svojej výnimočnej oslave. Opäť sa nám rozžiaria oči a zasa prežívame šťastie − zo stretnutia s ľuďmi, spoločných rozhovorov, dobrého jedla...

Oslavovali ste šťastie CVIČENÍM?
6. MAR 2014

Počuli ste už o novom šíriacom sa spôsobe oslavy života pravidelným cvičením? Ľudia, ktorí cvičia, sú šťastnejší, naplnenejší a spokojnejší v živote. Na túto tému sme sa pred rokom rozprávali s Evou Stanovou, ktorá si zobrala ŠŤASTIE na mušku profesionálne. Tento rok pre vás pripravila jedinečnú oslavu − Summit šťastného života 2014.  

Vykročte za šťastím

V rámci tejto originálnej akcie máte príležitosť „ochutnať“ aj  cvičenie, ktoré uvoľňuje do mozgu endorfín − hormón šťastia. Eva Stanová ho  pravidelne cvičí už niekoľko rokov a naučila ho aj ďalších ľudí. Jedným z nich je tréner František Kozáček, ktorý vás 22. 3. 2014 krok za krokom cvičenie naučí a sami na sebe zistíte, aké príjemné pocity vo vás vyvolá. Prečo sa František Kozáček rozhodol oslavovať spolu s vami Medzinárodný deň šťastia práve cvičením Vykročte za šťastím, nám povedal v krátkom rozhovore:

Čo Ti cvičenie prinieslo?

Cvičením som dosiahol väčší pocit šťastia. Keď som ho po 50. minútach docvičil, mal som skvelú náladu, úsmev na perách a obrovskú chuť žiť a pokračovať v napĺňaní svojich snov, cieľov a vízií.

Prečo si sa rozhodol naučiť tento krok k šťastiu aj iných ľudí?

Milujem prechádzky a myslím si, že život je pohyb. Počas prechádzky v prírode budú mať ľudia možnosť vyskúšať si cvičenie Vykročte za šťastím, ktoré u mňa funguje, prináša mi pocity šťastia a povzbudenia. Myslím si, že by bolo skvelé podeliť sa oň aj s ostatnými ľuďmi.

Na čo sa ešte môžu návštevníci Summitu 22. 3. 2014 tešiť?

Na úžasnú jarnú prechádzku, skvelé povzbudzujúce cvičenie a stretnutie s partiou inšpiratívnych ľudí, ktorým záleží na tom, aby šťastie vo svete rozkvitalo.

Summit šťastného života 2014

Dňa 20. 3. 2014 oslávime už 2. Medzinárodný deň ŠŤASTIA. Ak chcete oslavovať pohybom a naučiť sa uvoľňovať hormón šťastia, máte skvelú príležitosť − zúčastnite sa na Slovensku, ale i v Čechách na jedinečnej akcii − na Summite šťastného života 2014. Eva Stanová pre vás pripravila spolu s ostanými lídrami viacero miest, kde sa naučíte spôsoby vytvárania svojho šťastného života. Srdečne vás pozývame a tešíme sa na stretnutie 22.3. 2014 o 10,30 hod. v Bratislave. Prihláste sa TU.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Oslavovali ste šťastie CVIČENÍM?

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1651
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.