Cesta k čistej a zdravej pleti existuje!

redakcia

Máloktorý kozmetický problém dokáže znížiť sebavedomie tak rýchlo, ako práve akné. Na pomoc prichádza Bioderma s novinkou Sébium Global Cover.

Cesta k čistej a zdravej pleti existuje!
24. APR 2017

Niet divu - tvár posiata vyrážkami, čiernymi bodkami a zapálenými miestami na dobrom pocite naozaj nepridá. V snahe zbaviť sa týchto nepríjemností čo najrýchlejšie skúšame najrôznejšie "zaručené" rady, ktoré väčšinou nezaberajú. Ako teda bojovať s akné? Nemajte obavu, cesta k čistej a zdravej pleti existuje!

BIODERMA prináša novinku z obľúbenej produktovej rady Sébium. Novinka ponúka všetko, na čo si len majiteľky aknóznej pleti pomyslia - intenzívnu starostlivosť a účinok na všetky typy akné vrátane čiernych bodiek, zmatňujúci efekt až po dobu 12 hodín, univerzálny odtieň vhodný pre každý tón pleti a hlavne vysokú kryciu schopnosť, takže potom môžete v pohode vyraziť do spoločnosti, bez toho aby ste sa museli trápiť s tým, ako so zapálenou tvárou asi vyzeráte. Príjemným bonusom a zároveň súčasťou balenia je zelený korektor s protizápalovým účinkom - ten si poradí so začervenanou pokožkou. S týmto pomocníkom sa budete cítiť hneď lepšie.

Nebuď virtuálna, buď reálna

Zdroj video: youtube

Zásadný prelom v starostlivost o aknóznu pleť 


Sébium Global Cover je novinka 3V1, čo znamená, že prekrýva, zjednocuje a zabráňuje vzniku akné. Má univerzálny odtieň a zelený korektor.

  • Vysoká krycia schopnosť
  • Zjednocuje odtieň pleti
  • Eliminuje vyrážky a čierne bodky
  • Reguluje lesk


Sébium Global Cover je tónujúca starostlivosť, ktorá pôsobí pri zdroji vyrážky vďaka technológii SeboRestore [Fluidactiv ™ Patent - Bakuchiol]. Táto technológia navracia rovnováhu v zložení kožného mazu, trvalo obnovuje prirodzenú hydratačnú funkciu pleti a predchádza vzniku nových vyrážok. Výsledok sú okamžité zakryté vyrážky, pleť je zjednotená. Deň za dňom je čistejšia a jasnejšia.


Ako ho používať?

Sébium Global Cover aplikujte ráno na vyčistenú pleť. Na noc kombinujte s krémom bez tónovania Sébium Global. Kombinujte s micelárnou vodou Sébium H2O. Liečba akné je dlhodobá záležitosť, preto odporúčame používať rad Sébium minimálne po dobu troch mesiacov.

bioderma

Zdroj foto: Bioderma

Sébium Global Cover nájdete v predaji vo všetkých partnerských lekárňach od 4/2017.

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Cesta k čistej a zdravej pleti existuje!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1586
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.