Pestrý jedálniček - koniec predsavzatí, začiatok chudnutia

Advertoriál

Máte po sviatkoch nejaké to kilo navyše alebo by ste sa radi dostali opäť do formy? Hovorí sa, že 60 % úspechu tvorí správny jedálniček a zvyšných 40 % je cvičenie.

Ovocie_Ruky
Zdroj: PestrýJedálniček.sk
2. JAN 2019

Dajte stopku výhovorkám o tom, ako sa to nedá a vrhnite sa na zdravý jedálniček. S pomocou internetu a obľúbeného portálu Pestrý Jedálniček to zvládnete ľavou zadnou.

Buďte fit počas celého roka

Určite poznáte klasické novoročné predsavzatia o tom, ako z vás do leta bude bikini model či modelka. Počiatočný entuziazmus opadne zväčša ešte skôr, ako vám vyprší platnosť prvej januárovej permanentky do fitness centra. Iste, cvičenie je dôležité, ale alfou a omegou krásnej postavy je jedlo. Nie nadarmo sa hovorí, že ste to, čo jete.

Internet je preplnený fantastických receptov na kysnuté koláče a iné vysokokalorické jedlá. Ak aj hľadáte fit recepty, odradí vás náročnosť prípravy, nedostupnosť surovín alebo to, že jedlo nevyzerá príliš chutne. A kto by dal prednosť nevábne vyzerajúcemu pokrmu pred babičkinými buchtami? Našťastie existuje web, ktorý vás dostane do formy a zároveň poteší každý mlsný jazýček. Kliknite si na PestrýJedálniček.sk a presvedčte sa sami.

Maso_Spargla

Jedálniček na mieru úplne zadarmo

Výživoví poradcovia sú drahí a navyše nemáte istotu, že ich plán bude fungovať. Okrem toho, nikto nemá čas strácať drahocenné hodiny chodením po sedeniach. Kvalitný jedálniček na chudnutie môžete mať z pohodlia domova do pár minút a úplne zadarmo! Portál Pestrý Jedálniček vytvoril už vyše 2 milióny stravovacích plánov a pozitívne recenzie hovoria za všetko.

A ako to funguje? Na hlavnej stránke webu si zadáte svoj cieľ. Tým môže byť chudnutie, udržanie hmotnosti alebo naberanie svalovej hmoty. Následne doplníte údaje o výške, aktuálnej váhe, veku a pohybe. Na základe týchto informácii vám na stránke okamžite vypočíta BMI kalkulačka aktuálny Body Mass Index. Tento údaj je veľmi dôležitý a napovie veľa o tom, v akom hmotnostnom stave sa vlastne nachádzate.

V poslednom kroku stačí zadať meno a email. Táto rýchla registrácia na PestrýJedálniček.sk bude okamžite spracovaná a na email vám obratom pristane jedálniček šitý na mieru. Nemusíte nič vymýšľať, počítať kalórie ani riešiť jojo efekt. Nasledujte plán a výsledky na seba nenechajú dlho čakať.

Salat_Uhorka_Paradajka

Sledujte magazín na PestrýJedálniček.sk

Ak sa zaujímate o zdravý životný štýl do hĺbky, určite nezabudnite sledovať magazín. Nájdete tu zaujímavé články zo sekcii o chudnutí, zdravých potravinách, diétach či efektívnych cvikoch. Zároveň sa môžete inšpirovať chutnými a zdravými receptami, z ktorých nepriberiete. Žite zdravo počas celého roka vďaka Pestrému Jedálničku!


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pestrý jedálniček - koniec predsavzatí, začiatok chudnutia

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1871
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.