Pozývame vás na konferenciu: Výživa a prevencia 2019

redakcia

O niekoľko dní sa uskutoční medzinárodná konferencia zameraná na výživu a prevenciu. Zúčastniť sa môžete aj vy.

Výživa a prevencia 2019
28. OKT 2019

9.11.2019 sa na pôde Ekonomickej univerzity v Bratislave uskutoční medzinárodná konferencia, ktorá je špeciálne zameraná na výživu. Je určená pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť viac o vplyve výživy na zdravie a takisto o športovej výžive, pretože práve do týchto dvoch hlavných oblastí je celá konferencia rozdelená. Čo všetko na vás čaká? 

V rámci sekcie výživa a zdravie odznejú, napríklad prednášky týkajúce sa prevencie rakoviny či kardiovaskulárnych ochorení, ktorých počet stále narastá. Nemenej populárna je téma ortorexie ako jednej z porúch príjmu potravy. Za zmienku rozhodne stojí aj prednáška o mýtoch a faktoch vo výžive, ktorých je aktuálne viac ako dosť.

Zaujímavé témy budú odprezentované aj v bloku venovanom športovej výžive. Jedná sa, napríklad o úlohy proteínov v telesnej kompozícii alebo chronovýživu, teda časovanie jedla v priebehu dňa s ohľadom na zdravie a výkon. Dôležité informácie sú zahrnuté i v prednáške o interakčnom potenciáli doplnkov výživy s obsahom mikronutrientov určených pre športovcov a, samozrejme, aj v ďalších. 

O čom všetkom sa bude na konferencii hovoriť? Pozrite si program:

výživa a prevencia

Konferencia sa koná pod záštitou Slovenskej asociácie pre výživu a prevenciu. Zúčastnia sa jej prednášajúci z niekoľkých krajín. Zabezpečené je profesionálne tlmočenie prednášok a plusom sú aj skriptá, ktoré dostane každý zúčastnený. Študenti získavajú 30 % zľavu s kupónom STUDENT.

Ak sa chcete na konferenciu prihlásiť, môžete tak urobiť na tomto mieste.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pozývame vás na konferenciu: Výživa a prevencia 2019

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1888
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.