Pri doplnkoch výživy hľadajte kvalitu. Vaše telo sa vám poďakuje

Na trhu môžeme nájsť naozaj široké spektrum rôznych výrobkov, ktoré nás lákajú rôznorodými marketingovými ťahmi. Všetky sú najlepšie, najúčinnejšie, najzdravšie, tých „naj“ je naozaj veľa. Otázkou však zostáva, ktorý z výrobkov je naozaj dobrý, ktorá receptúra a zloženie dodajú telu potrebné výživné látky a zároveň podporia požadovaný cieľ.

Dosť bolo zázračných tabliet, chceme kvalitu
21. MÁJ 2013

Túto otázku si kladú nielen muži túžiaci po mohutnejších svaloch ale aj ženy, ktoré sa snažia schudnúť. Spaľovanie tukov, akým vhodným doplnkom správne naštartovať organizmus a umocniť výsledok a celkovo téma diéty sú najčastejšimi zdrojmi diskusií.

„Zabudnite hlavne na zaručené diéty amerického typu, kde môžete denne zjesť 12 mandlí, zapiť ich kolou bez cukru a k tomu si dať kocku horkej čokolády. Alebo zázračné tabletky, pri ktorých sa zaručene schudne, pričom nie je potreba zmeniť stravu a cvičiť. Sú to vyhodené peniaze.“ vyjadruje sa Beata Pour, ktorá sa výživovými doplnkami zaoberá dlhodobo. „Jediné, čo dosiahnete bude pomerne zmätený organizmus, v horšom prípade zaujímavé tráviace ťažkosti, problémy s metabolizmom, vypadávanie vlasov, oslabenie imunity a podobné nepríjemné záležitosti končiace väčšinou hospitalizáciou. V tom lepšom prípade máte len zaručený jojo efekt a po ukončení takejto diety priberiete zhodené kilá naspäť.

doplnky vyzivy

Keď ide o zdravie, treba byť náročný a veľmi obozretný. Pýtať sa, hľadať a hlavne overovať, či sa konkrétny výživový doplnok môže u nás predávať,“ zdôrazňuje Pour. Práve ona spustila predaj výživových doplnkov z produktovej rady Fitapak a tak vie, aké prísne normy sa musia spĺňať, aby mohli byť výrobky uvedené na trh. „V našej filozofii sme však zašli ešte ďalej. Chceli sme vyrobiť produkty, ktoré budú čo najmenej zaťažené chémiou, ale naopak, budú obsahovať iba tie najkvalitnejšie látky. A to sa nám podarilo. Samozrejme, hrdí sme aj na to, že sa vyrábajú priamo na Slovensku,“ hovorí Beata Pour. Postupne tak spoločnosť priniesla na trh niekoľko produktov, ktoré patria pri redukčných dietach k základným výživovým doplnkom a pomôžu účinnému a dlhodobému schudnutiu.

Spoznajte základné výživové doplnky

Star Diet shake – Nízkokalorický shake v prášku pre tých, ktorí chcú znížiť svoju váhu. Obsahuje vlákninu, vitamíny, prírodný spaľovač tukov L-karnitín i proteínovú zmes peptidov PeptoPro, ktoré regenerujú svalovú hmotu. Dodáva sa v príchutiach čokoláda, vanilka a jahoda. Shake je vhodný užívať po cvičení , ale aj ako náhradu 1 jedla, najlepšie večere.

Zelený čaj + chróm – Chuť na sladké dobre potlačí chróm, zelený čaj je zase účinný antioxidant, ktorý zvyšuje energetický výdaj a urýchľuje metabolizmus. Je vyrobený z výťažku zeleného čaju a ako jediný na trhu obsahuje až 80% extraktu. Nakopne spaľovanie a zbaví telo škodlivých látok.

L-Karnitín 500 – Cmúľacie tabletky s účinným spaľovačom tukov. V kombinácii so znížením kalorického príjmu a so zvýšením fyzickej aktivity významne napomáha k redukcii telesnej hmotnosti. Účinná látka L-Karnitín predstavuje telu vlastnú látku, ktorá hrá zásadnú úlohu v energetickom metabolizme. Podieľa sa na transporte mastných kyselín pri oxidácii tukov, čiže pri ich premene na energiu, a tým dochádza k ich spaľovaniu.

Vitamín C 500 + zinok – Nevyhnutné tablety počas redukčnej diéty, či počas zvýšenej fyzickej a psychickej záťaži. Vitamín C sa podieľa na antioxidačnej obrane buniek, zinok zase podporuje imunitný systém a zabraňuje padaniu vlasov. Pri dietach veľmi často dochádza k strate potrebných živín a preto je potreba ich doplniť a posilniť imunitu organizmu.

Uvedené doplnky výživy nájdete aj v našom obchode.
 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Pri doplnkoch výživy hľadajte kvalitu. Vaše telo sa vám poďakuje

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 1871
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.