Zapoj sa s nami do DETOX VÝZVY!

VIDEO TRÉNING: Ako na bolesti vrchnej časti tela

redakcia

Ak by sme urobili anketu, kto aspoň občas cíti bolesť v hornej časti chrbta, asi by sme dostali kladnú odpoveď od každého účastníka. Ponúkame vám preto tréning, na ktorý netreba ani kondičku, ani silu a pritom vie pomôcť pri bolestiach vrchnej časti tela.

VIDEO TRÉNING: Ako na bolesti vrchnej časti tela
Zdroj: Simona Hulmanová, TELO BEZ BOLESTI
28. OKT 2020

Vrchná časť tela, ramená, kľúčne kosti a trapézy, sú často namáhané aj obyčajným sedením. Táto poloha je pre naše telo zvláštna a neprirodzená, preto sa jej prispôsobuje, ako vie. Niektoré časti tela sú pri nej namáhané viac ako iné. Tak vzniká bolesť.

Chyby  v neprirodzenom držaní tela najlepšie uvedomíte ak robíte veľmi pomalé, vedomé pohyby, napríklad pri cvičení pilatesu.

Práve z tohto cvičenia vychádza aj video tréning TELO BEZ BOLESTI. Krátky program s cvikmi ako sa zbaviť bolesti vrchnej časti tela si môžete pozrieť a zacvičiť hneď teraz. Správne prevedenie cvikov vám vysvetlí a ukáže profesionálna trénerka pilatesu, Lucia Knapcová.

Obmedzuje vás v živote fyzická bolesť? Chceli by ste mať TELO BEZ BOLESTI? Potom vám odporúčame komplexný video program na domáce cvičenie TELO BEZ BOLESTI od Supershape. Nájdete v ňom 13 komplexných tréningov, zameraných na najčastejšie bolesti celého tela s profi slovenskou trénerkou. Program TELO BEZ BOLESTI môžete začať cvičiť ešte dnes, a to bezpečne a z pohodlia domova.

Zaverecna Obrazovka_Predajne Video_Power Joga

Tento video seriál zameraný na tému BOLESTI CELÉHO TELA vám prinášajú kvalitné FUTURO™ bandáže určené na cvičenie bez obmedzení.

Banner_Futuro_Bandaz_Chrbat_1200x628_SK


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Ako na bolesti vrchnej časti tela

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 2008
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.