Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

28 dní k pevnému a vyformovanému telu vďaka Letnej výzve

Redakcia

Ruku na srdce, ktorá z nás nechce byť v lete fit a cítiť sa sebavedomo? Sezóna šortiek, tielok a bikín je tu čo nevidieť, a ak chcete pre svoje telo niečo spraviť, máme pre vás návod ako na to. Žiadne diéty nečakajte, v našej Supershape Letnej výzve pre vás naše odborníčky na stravu a pohyb zostavili plán, vďaka ktorému si pripravíte chutné fit jedlá a pridali sme aj cvičenia, na ktoré sa budete tešiť. Poďte s nami do toho!

28 dní k pevnému a vyformovanému telu vďaka Letnej výzve
24. APR 2023

Na čo sa pri tejto vedenej výzve zameriavame? Supershape Letná výzva vám pomôže dostať sa na správnu cestu k štíhlemu, pevnému a najmä zdravému telu. Krok za krokom vás spolu s výživovou špecialistkou a profesionálnymi trénerkami prevedieme 28 dňami plnými zdravého jedla a pohybu. Na čo všetko sa môžete tešiť?

1. Tréningy s dôrazom na brucho pre intenzívne spaľovanie a rysovanie

Posilňovanie stredu tela nie je len o tom, aby ste vo finále získali tehličky na bruchu. Zdravý a spevnený stred tela je „stavebným kameňom“ pre formovanie a štíhly pás. Vybrali sme pre vás tréningy z viacerých programov, ktoré máme v Supershape Premium členstve. Vďaka nim budete nielen intenzívne spaľovať a rysovať, tieto cvičenia vás naučia efektívne zapojiť brušné svaly a stred tela. Dbáme na to, aby ste z cvičenia mali nielen estetický, ale aj úžitok z hľadiska zdravia.

Lea Grančič Letná výzva

Na aké tréningy sa zameriame?

Tešiť sa môžete na tréningy z nových pripravovaných programov s vašimi obľúbenými trénerkami, konkrétne:

  • S kondičnou trénerkou a výživovou špecialistkou Dianou Kláskovou si zacvičíte dynamické 15-minútové cvičenia vo vysokej intenzite pre intenzívne spaľovanie a rysovanie.
  • Pri účinných silovo-kondičných tréningoch na precvičenie celého tela s dôrazom na problematické partie sa stretnete s obľúbenou trénerkou Leou Grančič.
  • Supershape zakladateľka a power joga trénerka Janka Šimkovičová sa vo svojich tréningoch zameria na celý stred tela (tzv. core), t.j. čakajú vás s ňou pomalšie, ale aj intenzívne cviky.

Žiaden strach, pôjdeme postupne, tréningové plány i samotné tréningy sme prispôsobili začiatočníčkam aj pokročilým. Všetko online, aby ste s nami mohli cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

2. Každý týždeň nové jedálničky od výživovej expertky

Nielen pravidelné cvičenie, ale aj chutná a nutrične vyvážená strava je potrebná na to, aby ste dosiahli výsledky. Mysleli sme na to aj v našej Supershape Letnej výzve, ktorej súčasťou sú aj jedálničky od skúsenej výživovej špecialistky zostavené podľa toho, či chcete viac rysovať alebo spaľovať.

zdravé jedlo

Zabudnite na hladovku či iné diéty, ktoré vám prinesú len jojo efekt. V Letnej výzve budete jesť pravidelne, chutne a výživne s dôrazom na dlhodobé výsledky. Každý týždeň sa bude niesť v znamení nového – presného jedálnička. K dispozícii budú dva typy jedálničkov – vo verzii pre spaľovanie aj rysovanie, so 60 chutnými fit receptami. Jedlá pripravíte rýchlo a z bežne dostupných surovín. Samozrejme, tak ako v iných Supershape výzvach popracujeme aj na pitnom režime, ktorý je pre získanie zdravého a štíhleho tela kľúčový. 

3. Nebudete v tom samy

V našich Supershape výzvach nikdy nie ste samy. Vo Facebook skupine NEBUĎ LOKŠA dostanete podporu od ďalších účastníčok našich výziev, preto keď budete potrebovať nájsť motiváciu, ste na správnej adrese. Členkami skupiny sú ženy ako vy, s rovnakými starosťami i radosťami, s rovnakým cieľom i nastavením.

Chcete zmenu? Kedy, keď nie teraz? Zapojte sa do Supershape Letnej výzvy, v ktorej vás čaká 28 dní formovania a rysovania do plaviek s dôrazom na brucho, pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Dostanete od nás k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo. Každý deň môže byť ten, ktorý vám vie zmeniť život. Ten deň sa blíži. Začíname spolu už 15.5. Poďte do toho s nami v Letnej výzve!

Banner_Letna Vyzva 2023_1080x1080.jpeg