Daj cvičeniu štýl s odolnými Supershape PODLOŽKAMI.

Za 4 týždne vyformovaná do plaviek s Bikini výzvou

Jana Šimkovičová

Leto je za rohom, rovnako tak aj plavková sezóna, preto má aj najnovšia Supershape výzva názov Bikini. Nejde nám o to rýchlo vás vyhladovať, skôr naopak, chceme, aby ste pravidelne jedli chutné fit jedlá a k tomu mali cvičenia, na ktoré sa budete tešiť. Tomu sme s našimi odborníčkami na stravu a pohyb pripravili 28-dňový plán v Bikini výzve.

Jana Simkovicova_Michaela Greskova_Brucho_Bikini vyzva_4-3
Zdroj: Tatiana Kušnírová Gernátová, Supershape BIKINI VÝZVA
11. MÁJ 2022

O čo nám teda ide? Supershape BIKINI VÝZVA má byť časť cesty k štíhlemu, pevnému a najmä zdravému telu. Tak ako v prípade iných úspešných Supershape výziev ide aj v tomto prípade o vedenú výzvu. Počas celých 28 dní vás tak v nej povedieme krok za krokom, spolu s výživovou špecialistkou a profesionálnymi trénerkami. Čo presne vás tak čaká?

1. Tréningy na spaľovanie s dôrazom na brucho

Posilňovaním brucha získate oveľa viac, ako si možno myslíte. Práve preto sa na túto oblasť v BIKINI VÝZVE zameriame. Zdravý a spevnený stred tela je základom pre formovanie a štíhly pás. Supershape SIXPACK cvičenia vás naučia ako efektívne cvičiť brušné svaly a celý stred tela tak, aby ste z toho mali nielen estetické, ale aj zdravotné benefity. A ktoré profesionálne trénerky sa vám budú venovať?

Jana Simkovicova_Veronika Hanakova_Nada Ulehlova_Lucia Babony_Erika Depetris_Sixpack_4-3
 

So skúsenou fyzioterapeutkou Naďou Ulehlovou si zacvičíte fyzio tréningy, pri ktorých pocítite aj tie najhlbšie svaly.  

Supershape zakladateľka a power joga trénerka Janka Šimkovičová sa vo svojich tréningoch zameria na celý stred tela (tzv. core), t.j. čakajú vás s ňou pomalšie, ale aj intenzívne cviky. 

S obľúbenou trénerkou Luckou Babony absolvujete flowin cvičenia, ale aj silovo-kondičné tréningy. 

Profesionálna trénerka Erika Depetris zostavila pre vás účinné kondičné cviky, pri ktorých zapojíte kompletne celé brucho.

Pri silových a kardio tréningoch sa stretnete aj s fitness trénerkou a výživovou špecialistkou Veronikou Hanákovou.

Nemusíte sa ničoho obávať, pôjdeme postupne, pričom tréningové plány a aj samotné tréningy prispôsobíme začiatočníčkam aj pokročilým. Všetko online, tak aby ste mohli cvičiť kedykoľvek a kdekoľvek budete chcieť.

2. Jedálničky na každý týždeň od výživovej špecialistky

Ak chcete dosiahnuť výsledky, tak ruku v ruke s pravidelným cvičením ide aj chutná a vyvážená strava. Preto sú súčasťou Supershape BIKINI VÝZVY aj jedálničky od skúsenej výživovej špecialistky.

Nemusíte sa pritom obávať hladovania, práve naopak, budete jesť pravidelne, chutne, výživne s dôrazom na dlhodobé výsledky. Každý týždeň sa budete stravovať podľa presného jedálnička. Ako v iných Supershape výzvach aj tu popracujeme na pitnom režime, keďže bez neho to zdravé a štíhle telo mať nebudeme.

K dispozícii budú dva typy, aby ste mohli zohľadniť svoje preferencie. Jeden typ bude vegetariánsky, ten druhý s mäsom. Jedálničky zohľadňujú aj problém s lepkom, či laktózou. Slané i sladké chute.

Počas prvých 2 týždnov bude potrebné skonzumovať udané minimálne množstvo, porovnáte koľko potravy ste skonzumovali doposiaľ a kolko váš organizmus naozaj potrebuje. 

Jedlá sú jednoduché a časovo nenáročné, z bežne dostupných surovín. Zároveň sú zdravotne prospešné, kedže budeme dbať na znížené množstvo soli, cukru, vynecháme nevhodné suroviny ako konzervanty, sojové omáčky, škroby, glukózovo-fruktózové sirupy atď. Využijeme sezónnosť, čerstvosť plodín a tým aj ich kvalitu. 

Omeleta_Lahky restart_Bikini vyzva_4-3

3. Nebudete v tom samé

Viete, čo je na našich Supershape výzvach super? Že v tom nikdy nie ste samé.

Veľa účastníčok absolvuje výzvy spolu s kamarátkami, pričom zapája aj svoju rodinu, partnerov či kolegyne v práci.

Pre všetkých máme taktiež vytvorenú úžastnú skupinu žien, s ktorými sa navzájom podporujeme vo Facebook skupine NEBUĎ LOKŠA. Je úplne v poriadku, že príde deň, kedy sa nám nechce. Alebo sme unavené a nemáme energiu na cvičenie. Aj keď viete, že sa po tréningu budete cítiť super, cesta k nemu je niekedy naozaj ťažká. V takýchto chvíľach viete nájsť motiváciu v skupine. Jej členkami sú ženy, také ako vy, ktoré sa denno denne potýkajú s rovnakými vecami. Už ani neviem koľko krát mi to pomohlo. Keď som chcela niečo vzdať, spomenula som si, že oni to dali. Sú v tom so mnou. V skupine si ženy navzájom radia, rozprávajú o svojich skúsenostiach, ale aj o tom, čo ich trápi a v čom potrebujú pomôcť. 

Som v tom s vami. Sledujte moju cestu

Ja idem aj do tejto spolu s vami. A budem bojovať spolu s vami. Aj keď si myslím, že to nebude až taký veľký boj. Skôr si budeme užívať novú cestu. Spoznávať a užívať si nové cvičenia, jedlá, chute a spoločne sa tešiť zo svojich úspechov. Budem s vami zdieľať moju cestu. Sledovať to môžete vo Facebook skupine NEBUĎ LOKŠA alebo na mojom Instagram profile @janasimkovic

Chceš zmenu? Kedy, keď nie teraz?  

Ak máš rada výzvy, poď do toho. Každý deň môže byť ten, ktorý ti vie zmeniť život. Ten deň sa blíži. Začíname spolu už 16.5. Prilásiť sa môžeš na tomto linku. Rozhodnúť za teba nemôžeme. Môžeme ti však podať pomocnú ruku a šikovný návod na to, ako sa cítiť krajšie, zdravšie a spokojnejšie.

Poď to toho s nami v BIKINI VÝZVE!

Banner_Bikini Vyzva 2022_1200x900

Za všetku podporu ako aj ceny do súťaže ďakujeme partnerom Supershape BIKINI VÝZVY, spoločnostiam FreshboxZjedenéVjem, Björn BorgEdenred .


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Za 4 týždne vyformovaná do plaviek s Bikini výzvou

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.