Ešte stále stíhaš - pridaj sa do REŠTART VÝZVY, začať môžeš kedykoľvek

3 tipy, ktoré by nemali chýbať vo vašej fit knižnici

Dlhší pobyt doma je ideálny na čítanie či vzdelávanie. Preto pre vás zakladateľka CVIČTE.SK, Jana Šimkovičová, vybrala 3 knihy, ktoré vám z oblasti zdravého životného štýlu na toto obdobie osobne odporúča.

Jana Simkovicova_Telerano_Zdrave rychlovky 2
Zdroj: Jana Šimkovičová
29. APR 2020

Dlhší pobyt doma je ideálny na zmeny v rámci životného štýlu, resp. k zlepšeniu zdravia. To ovlyvňuje pravidelný pohyb, zdravá a vyvážená strava a aj vnútorná motivácia.

Práve na tieto oblasti sa sústreďujú nasledujúce knižné tipy od zakladateľky portálu CVIČTE.SK, Jany Šimkovičovej:

1. CVIČENIE

Joga Namaslay

Candance Moore

Joga Namaslay_Obalka

Ako začať s jogou, navyše práve teraz, keď nemôžete nikam ísť? V tejto knihe nájdete vysvetlené jednotlivé jogové pozície a zostavy, ale je popretkávaná aj osobným príbehom Candance, ktorá trpela depresiou, z ktorej sa jej podarilo dostať.

2. MOTIVÁCIA

Môj boj, tvoj boj

Ronda Rousey

Moj boj, tvoj boj_Ronda Rousey_Obalka

Skutočný príbeh boxerky, ktorá si zažila v živote hneď niekoľko veľkých pádov a vzostupov. Veľmi dobre napísaná beletria, ktorá sa ľahko číta.

3. STRAVA

Zdravé rýchlovky 2

Jana Šimkovičová a kolektív

Tip pre všetky maminy, ktoré sú doma s deťmi a dennodenne riešia, čo navariť celej rodine. Všetky recepty zvládnete jednoducho a rýchlo do 30 minút, aby vám zostal čas aj na cvičenie a ďalšie príjemné aktivity. 

Zdrave rychlovky 2_Jana Simkovic_Obalka

Motivačná kniha iMAMA ako darček ZADARMO

Aby sa vám na ceste k zdravému životnému štýlu ľahšie kráčalo, môžete teraz od nás naviac získať motivačnú knihu iMAMA v hodnote 14,95 Eur ako darček ZADARMO.

Táto ponuka platí pre prvých 250 kupujúcich, ktorí si zakúpia v e-shope Panta Rhei akúkoľvek inú tlačenú knihu z oblasti zdravého životného štýlu, detskej literatúry, materstva, príp. podnikania.

Cover fotka Facebook_Banner 600x300_iMama


Autor článku

Janašlm

Jana Šimkovičová

Píšem o tom, čo práve zažívam, a je toho veľa! Všetko sa v mojom živote točí okolo zdravého životného štýlu. Mám taký cieľ, a myslím, že reálny. Žiť spokojný, vyrovnaný a pohodový život. Ak to máte podobne, tak vás môžem na jeho ceste sprevádzať.

Ďalšie články od autora

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - 3 tipy, ktoré by nemali chýbať vo vašej fit knižnici

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.