Odľahči telo a nakopni spaľovanie za 28 dní v REŠTART VÝZVE

Bikini výzva: Najťažšie na zmene je začať

redakcia

Mária Papánková je jednou zo žien, ktoré sa prihlásili do BIKINI VÝZVY a nielenže si vyformovala telo, ale zlepšila si aj stravovacie návyky a zbavila sa zdravotných problémov. V rozhovore s ňou sa dozviete aj to, prečo do toho celého išla a ako to dopadlo.

Najťažšie je odhodlanie začať
Zdroj: Archív Márie Papánkovej
14. JUL 2021

Prečo ste sa pripojili k Bikini výzve? Aký bol váš hlavný cieľ alebo motivácia?

Do výziev od CVIČTE.SK som sa prvýkrát  zapojila vo februári tohto roka, kde som začína s DETOX VÝZVOU 1. Išla som do toho s malou dušičkou, pretože nikdy predtým som nič striktne nedodržiavala, teda okrem pravidelného cvičenia. Prvý Detox ma tak neskutočne namotal, že som automaticky pokračovala aj s DETOX VÝZVOU 2, v ktorej som na sebe pocítila najväčšie zmeny. No a po jeho skončení som už netrpezlivo čakala kedy Janka s Veronikou prídu s novou, BIKINI VÝZVOU. 😁

S výzvami som začala hlavne kvôli zdravotným ťažkostiam (zlé trávenie, nadúvanie, bolesti žalúdka, intoleračné problémy, alergické reakcie a pod.). Takže mojím hlavným cieľom a motiváciou bolo hlavne zdravšie telo zvnútra.

Čo bolo počas výzvy najťažšie? Mali ste v niektorom momente chuť skončiť?

Najťažšie počas výzvy bol pre mňa spraviť prvý krok, teda odhodlanie začať. Už potom u mňa neexistuje cesty späť a vydržím až do konca. Som veľmi tvrdohlavý a súťaživý typ, nerada sa vzdávam. Preto som nikdy ani nepomyslela, že s výzvou skončím.
Samozrejme každý môžeme mať deň, kedy sa mu nechce alebo menej vládzeme, ale dievčatá prišli s tak super prepracovaným programom, že som sa tešila na každý nový deň, nielen na jedlá, ale aj tréningy.

Samozrejme každý môžeme mať deň, keď sa mu nechce alebo menej vládzeme, ale dievčatá prišli s tak super prepracovaným programom, že som sa tešila na každý nový deň, nielen na jedlá, ale aj tréningy.

Ak sa teraz pozriete spätne na to, kam ste sa posunili, čo považujete za najväčší úspech?

Mojim najväčším úspechom je, že som sa zbavila zdravotných ťažkostí, ktoré má najviac trápili. Zlepšila sa mi pleť, nemám problém ísť na wc, prestalo sa mi nafukovať brucho, zmiernila sa mi celulitída a čo je úžasné, zbavila som sa alergickej reakcie a svrbenia pokožky, čo ma trápilo dlhé roky. No a pekná vypracovaná postava je už len takou “čerešničkou na tore” k tomu všetkému. 😁

V čom vám BIKINI VÝZVA zmenila život - získali ste nejaký užitočný návyk, v ktorom pokračujete aj po skončení výzvy?

Výzva mi zmenila pohľad na jedlo, ktoré už nie je mojim nepriateľom. Naučila som sa pravidelne a zdravo stravovať, piť vela čistej vody. Taktiež ma výzva naučila lepšie nakupovať potraviny do domácnosti a hlavne každý deň si nájsť aspoň tu chvíľku len pre samú seba. 😊

Podpora okolia je pri akejkoľvek zmene v živote dôležitá. Ako na vaše aktivity v BIKINI VÝZVE zareagovala rodina? Inšpirovali ste k zdravšiemu životu aj ich?

Rodina ma stále pri všetkom podporovala a ani pri tejto výzve tomu nebolo inak. Za čo som veľmi vďačná. Reakcia okolia, tiež bola pozitívna a dúfam, že som tak motivovala aj ďalších za cieľom k zdravšiemu "ja". A samozrejme veľká vďaka patrí dievčatám Janke Šimkovič a Veronike Hanákovej.

Ak si chceš vyformovať postavu do plaviek krok za krokom za 21 dní pod vedením odborníčok na stravu a pohyb, zapoj sa do BIKINI VÝZVY. Čakajú ťa obľúbené jedálničky od výživovej špecialistky, super cvičenia s top trénerkami a veľa ďalšej podpory. Tak neváhaj a zapoj sa do BIKINI VÝZVY ešte dnes!

Banner_Bikini vyva_800x312


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Bikini výzva: Najťažšie na zmene je začať

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 2080
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.