Nezmeškaj začiatok BEŽECKEJ VÝZVY – pridaj sa ešte DNES!

BEŽECKÁ VÝZVA 2024

Chcete napredovať v športe? Zistite, ktoré potraviny vám (ne)prospievajú!

Advertoriál

Výnimočné spojenie energie a zdravia, ktoré cítime po každej športovej aktivite, je nepopierateľné! Je dôležité, aby sme si vážili naše telo a starali sa oň s láskou. Jedným z kľúčových krokov k udržaniu tohto spojenia, je pochopenie našich potravinových tolerancií.

potraviny_intolerancie
Zdroj: Sphere
30. AUG 2023

Zvykli sme si na starostlivosť o zdravie v športových aktivitách, no často zabúdame, že je potrebné starať sa oň v každej sfére, nielen pri športe. Naše telo potrebuje správne palivo, aby fungovalo optimálne. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je identifikovať naše potravinové intolerancie.

Zistite, či máte intoleranciu

Intolerancie voči určitým potravinám sa môžu prejaviť rôznymi spôsobmi – od tráviacich ťažkostí po únavu a podráždenosť. Niektoré z týchto príznakov môžu byť mätúce, ale dôležité je si uvedomiť, že poznávaním svojich tolerancií môžeme dosiahnuť zlepšenie našej celkovej pohody.

V rámci Programu Sphere viete získať  špeciálne zvýhodnené ceny na potravinové testy u partnera Medirex. Nie je to len o zistení, čo nám môže spôsobovať ťažkosti, ale aj o objavení potravín, ktoré nám dodávajú energiu a prospievajú nášmu telu.

zinok_stravovanie

Poznaním tela vieme napredovať lepšie

Pamätajme, že zdravie nie je len o fyzickom stave, ale aj o tom, ako sa cítime mentálne. Poznať svoje potravinové intolerancie môže pomôcť vyhnúť sa ťažkostiam a zlepšiť náladu. A keďže sme zvyknutí na výzvy, ktorým čelíme pri športe, mali by sme mať rovnaké odhodlanie v starostlivosti o naše zdravie.

Ak patríte medzi ženy, ktoré sa aktívne venujú športu a zdraviu, nezabudnite, že program Sphere je tu pre vás a prináša viac ako len zľavy a výhody. Program  je o spolupráci s partnermi, ktorí vám ponúkajú špeciálne ceny na produkty a služby vo všetkých oblastiach života.  Pretože byť zdravá a šťastná je cieľ, ktorý si každá z nás zaslúži a so Sphere po vašom boku sa poteší aj vaša peňaženka.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Chcete napredovať v športe? Zistite, ktoré potraviny vám (ne)prospievajú!

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.