Odľahči telo a nakopni spaľovanie za 28 dní v REŠTART VÝZVE

Deti aj dospelí by mali nosiť šiltovky

Advertoriál

Šiltovka taká, akú ju my poznáme, existuje od roku 1860. Pôvodne nebola určená širokej verejnosti, ale hráčom bejzbalu. 

Zena_Siltovka_Okuliare
Zdroj: PR, Seocentrum, Shutterstock
27. AUG 2021

Dnes patrí k najpredávanejším módnym doplnkom a mnohí, najmä muži, ich nosia aj bežne, mimo času, keď cvičia. Niet sa čomu čudovať. Šiltovky majú skvelé výhody, o ktorých si povieme niečo viac. 

Aké sú výhody šiltoviek? Prečo by mal mať každý doma aspoň jednu? 

1. Nesvieti vám slnko do očí 

Tento benefit je samozrejmý. Pri hraní hier vonku či obyčajnej prechádzke nám vie slnko niekedy poriadne liezť na nervy. Najmä mladým, ktorí celé leto strávia vonku. Vďaka šiltovke sa vyhnete slzeniu očí a žmúreniu. Budete tak môcť byť vonku a ani nepocítite, že na vás svieti slnko. 

2. Je to módne 

Nezáleží na tom, či žijete v Európe alebo v Amerike, šiltovky sú a budú populárne stále. Majú ich na hlavách aj herci v mnohých filmoch či speváci vo svojich videoklipoch. Práve filmy a seriály sú skvelou reklamou pre rôzne značky vyrábajúce šiltovky. Možno ste si aj vy niekedy povedali pri pozeraní filmu, že by ste chceli presne taký model, aký má aj hlavný hrdina. 

Ak má niekto svoju vlastnú kolekciu, vy ho môžete podporiť tým, že si jeho šiltovku kúpite. Rovnako tak môžete podporiť svoj obľúbený športový klub alebo len značku, ktorá tento módny doplnok vyrába. Ak patrí napríklad značka Under Armour medzi vaše obľúbené, čo sa týka oblečenia, skúste sa pozrieť aj na ich ponuku šiltoviek. Možno vás nejaká zaujme. 

3. Žiadny „bad hair day“ 

Každý pozná to ráno, keď sa pozrie do zrkadla a vidí, že jeho vlasy s ním skrátka nespolupracujú. Ak sa ráno ponáhľate, je možné, že nemáte čas na to, aby ste si vlasy umyli. Obyčajná šiltovka dokáže zachrániť celú situáciu. 

Ak máte dlhšie vlasy, môžete si ich zviazať do nízkeho drdolu alebo ich dať do copu, ktorý prevlečiete cez zadný otvor na šiltovke. Každá správna šiltovka by takýto otvor mala mať. 

4. Nie sú drahé 

Záleží samozrejme na tom, či si kupujete tento doplnok drahej značky alebo nie. Vo všeobecnosti nie sú šiltovky príliš drahé a vy si ich preto môžete kúpiť viacej a striedať si ich. Môžete si najprv kúpiť lacnejšiu verziu a postupne si našetriť na nejakú drahšiu, ktorá sa vám páči. 

5. Zdravotné výhody

Nedá nám nespomenúť úplný základ, a to ochranu samotnej hlavy. Hoci je tento štýlový doplnok  v dnešnej dobe najmä estetickým kúskom, ešte stále spĺňa aj svoju praktickú funkciu. Slnko môže byť v lete veľmi silné, a práve vďaka šiltovke predchádzate úpalom. 

Ak ste sa rozhodli kúpiť si novú šiltovku, určite navštívte stránku footshop.sk, kde nájdete veľký výber rôznych farieb a motívov. Práve FTSHP je známy svojím veľkým výberom. Prezrite si katalógy, ktoré nájdete na ich stránke a vyberte si také spracovanie, ktoré sa vám najviac páči. 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Deti aj dospelí by mali nosiť šiltovky

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 2080
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.