Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

Láska je o dávaní

redakcia

Je darom mať po svojom boku partnera, ktorý vás miluje. Ak je pri vás, určite si uvedomujete, že vzťah funguje iba vtedy, keď sú obaja ochotní nielen prijímať, ale aj dávať. 

Láska je o dávaní
13. NOV 2014

Ak ste ho ešte nestretli, netreba zúfať. Čo má byť, to bude. Určite však netreba sedieť so založenými rukami. Naopak. Čo poviete na zoznámenie sa cez internet? Dnes už je celkom bežnou záležitosťou. Ak nič iné, aspoň zistíte, že nie ste sami a získate nových priateľov. Nuž a v správny čas a vtedy, keď to budete najmenej čakať vstúpi do vášho života ten pravý.

Sedí váš partner práve v obývačke alebo varí večeru a vy si uvedomujete, ako veľmi vám na ňom záleží? Potom mu urobte radosť a zažite so svojou láskou nezabudnuteľné chvíle v príjemnom prostredí. Kam sa spolu vybrať? Možností je naozaj neúrekom. Ak túžite po romantike, stavte na wellness vo vysokohorskom prostredí. Počas dňa si užijete nielen wellness procedúry, ale aj prechádzky prírodou. Na pozorovanie prírody v noci si rozhodne pribaľte špeciálne zariadenie – nočné videnie.

K pobytu vo dvojici patrí aj romantická večera. Sviečky, príjemná hudba a menu podľa vášho gusta príjemnú atmosféru znásobia. Na záver môžete svojmu milovanému poďakovať za lásku a podporu darčekom, po ktorom dlho túži. Možno sú to práve hodinky značky Fossil. Väčšina mužov ocení hlavne športové modely, preto ich výberu venujte dostatok pozornosti. Veď váš partner si to rozhodne zaslúži.

 

 


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Láska je o dávaní

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 2102
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.