Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

Nezničte si kĺby pri lyžovaní. Doplňte do vášho tela kolagén

Advertoriál

Zima je obdobím mnohých športov. Jedným z nich je práve lyžovanie. Spojenie rýchlej jazdy a pobytu na čerstvom vzduchu vyhľadáva čoraz viac ľudí, ktorí každoročne zapĺňajú lyžiarske strediská.

Lyzovanie Hory Zima
Zdroj: PR, IncaCollagen.sk
18. DEC 2017

Nie každý z nás má však to šťastie, že na zjazdovke vydrží od rána do večera. Tým ostatným sa začnú „ozývať“ bolestivé kĺby už po pár jazdách. Vedeli ste, že príčinou boľavých kĺbov a kolien môže byť práve nedostatok kolagénu?

Kolagén – základná stavebná hmota kostí, šliach, chrupaviek či väziva

Úlohou kolagénu je udržiavať dostatočne pevné spojivové tkanivá tak, aby dokázali správne plniť svoju funkciu. Ak je ho však nedostatok, dochádza k rôznym zdravotným problémom, medzi ktoré patria napríklad aj bolesti kostí a kĺbov, chronický zápal kostí, nervové bolesti, rednutie kostí pri osteoporóze a rôzne iné problémy.

Aj napriek tomu, že ľudské telo si vytvára kolagén prirodzene samo, jeho produkcia sa v tele začína pomaly znižovať vo veku 25 rokov, pričom vo veku 40 rokov sa kolagén netvorí už vôbec. Okrem spomínaných zdravotných problémov sa tento nedostatok prejavuje aj rôznymi estetickými problémami, a to napríklad vznikom vrások či zhoršenou kvalitou vlasov, alebo nechtov.

Inca Collagen – všestranný prírodný pomocník

Kolagén vždy si nájde to správne miesto, kde má v tele pomôcť. Dôležité je, aby ste ho užívali v správnej forme. Nie je totiž kolagén ako kolagén. Už aj na našom trhu nájdete mnoho kolagénových prípravkov, no nie všetky sú skutočne účinné. Aby ste si boli istí, že v tele účinkuje presne tak ako má, vyberte si ten pre telo najprirodzenejší: nový bio-aktívny Inca Collagen s obsahom 100% čistého morského kolagénu bez prísad! Aby sa kolagén dobre vstrebal a účinkoval v našom tele tak ako má, musí byť „bio-aktívny“. Práve bio-aktívny kolagén, ktorý je najviac podobný ľudskému kolagénu

Práve hydrolyzovaný kolagén, akým je aj nový unikátny bio-aktívny 100% prírodný morský Inca Collagen, sa pitím najúčinnejšie dostane rovno do tenkého čreva. A odtiaľ do krvného obehu, odkiaľ napomáha obnove kolagénových vlákien. Jeho jedinečnosť je aj v tom, že si zachováva aj po spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov. Jednoducho povedané, je najviac podobný ľudskému kolagénu a naše telo s ním vďaka tzv. „studenej“ technológii spracovania dokáže pracovať ako s vlastným. Použije ho tam, kde ho treba doplniť, a dokonca stimuluje aj bunky, aby si svoj vlastný kolagén začali znovu vyrábať! 

Vďaka Inca Collagenu nástrahám zimných športov bez problémov odoláte! Zoženiete ho nielen v každej dobrej lekárni, ale aj na www.incacollagen.sk.

NÁŠ TIP:

Ušetrite pri nákupe Inca Collagen až 8,30 €! Použite teraz zľavový kupón v hodnote 5€ a dopravu zadarmo.  Kliknite na www.incacollagen.sk a zadajte zľavový kód: S22000001 

Inca Collagen


DISKUSIA K ČLÁNKU (1)

Diskusia k článku - Nezničte si kĺby pri lyžovaní. Doplňte do vášho tela kolagén

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

mariapot46@zoznam.sk
mariapot46
 26.12.2017 20:04

ja ho doplnam pomocou vyzivy klbov priessnitz z lekarne, vdaka tomu mi klby este drzia pokope

 

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 2106
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.