Dopraj si aktívny oddych na novom FIT POBYTE v X-Bionic 11.-13.11.

Očistné kúry – Cesta ku zdraviu

redakcia

Každý deň sme obklopení toxínmi, ktoré sa postupne dostávajú do nášho tela a ovplyvňujú naše zdravie. 

Očistné kúry – Cesta ku zdraviu
7. MAR 2016

Už ste sa nad tým zamysleli? Uvedomujete si, že škodlivé látky sa nachádzajú vo vode, v pôde i v potrave? Zvyčajne sa vyskytujú v malých dávkach a v nízkej koncentrácii, ale ich dlhoročné pôsobenie môže viesť k značnému oslabeniu organizmu, zníženiu imunity, chronickej únave či k rozvoju početných chorôb.

Jedinou cestou, ako sa ich zbaviť, je očista. Dr. Jadwiga Górnicka je doktorkou medicíny, významná poľská špecialistka na vnútorné choroby a prírodnú medicínu.
Počas svojej vyše šesťdesiatročnej lekárskej praxe vyliečila pomocou prírodných metód tisíce pacientov, vrátane mnohých takých, ktorých ťažkosti boli považované za nevyliečiteľné.

Vo svojej knihe Očistné kúry ukazuje, ako dokážete svoje telo zbaviť toxínov a prečo by ste to mali urobiť.

Očista organizmu

Očista organizmu patrí k najstarším liečebným metódam, aké ľudstvo pozná. Potrebou pravidelných pôstov a hladoviek sa zaoberajú staré východné filozofie aj všetky veľké náboženstvá. Reč o nich je takisto v Biblii. Liečebné hladovky boli v medicíne známe a aplikovali sa od najstarších čias; až v 19. storočí upadli do zabudnutia následkom rýchleho rozvoja chémie a farmácie.

Dnes sa potreba očisty organizmu začína znova dostávať na program dňa. Uprednostňujú sa prevažne metódy prevzaté z východnej medicíny. Nech je to už akokoľvek, veľká skupina európskych lekárov sa zhodne v názore,  že očista má pre zdravie podstatný význam.
Na konferencii prestížnej Kráľovskej lekárskej spoločnosti v Londýne 57 popredných lekárov z celej Európy potvrdilo, že pôvodcom  asi 90 % chronických chorôb sú otravy organizmu toxínmi, ktoré sa hromadia v črevách, a nedostatok vitamínov a minerálov.

očistné kúry

V novej knihe Očistné kúry okrem iného nájdete pečeňovú a obličkovú kúru, ryžovú diétu a zoznam škodlivých prísad v potravinách.

Zdroj: PR

Zdroj foto: unsplash.com

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Očistné kúry – Cesta ku zdraviu

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 2131
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.