TU nájdeš vyše 300 tréningov už za 6,50 € mesačne

Umenie byť Ženou sa dá naučiť a rozvíjať

redakcia

Pre každú ženu, ktorá má chuť posilniť svoju kreativitu, odvahu a odhodlanie je pripravený interaktívny projekt Umenie byť Ženou. Prvý ročník podujatia sa uskutoční v dňoch 15. - 16. marca 2014 v Bratislave. Skúsený tím 14 lektorov počas dvojdňového podujatia zasvätí všetky ženy do tajov šťastia, zdravia, materstva a pozitívnej energie. 

Umenie byť Ženou sa dá naučiť a rozvíjať
4. MAR 2014

Umenie byť ženou nie je len heslo, je to stav bytia a porozumenia. Prvý ročník interaktívneho projektu je určený pre všetky ženy, ktoré chcú objaviť svoj vnútorný vesmír a porozumieť sebe samej. Nezáleží, či prídete so svojimi snami a túžbami, alebo už máte svoje konkrétne predsavzatia a ciele.

„V programe sme skoncentrovali múdrosť a skúsenosti lektorov so zaujímavými témami a trendmi venovanými šťastnému životu, materstvu, zdraviu a osobnostnému rozvoju tak, aby sme podporili a inšpirovali všetky ženy k rozvíjaniu vlastného šťastia a pozitívnej energie, ktoré budú následne s radosťou rozdávať,“ povedala Marcela Reisz, spoluorganizátorka podujatia.

Sedem dôvodov, pre ktoré sa na projekte oplatí zúčastniť

Spoznáš tých najlepších

Stretnete sa s výnimočnými osobnosťami, patriacimi k špičkám vo svojom odbore, ktoré sa s vami podelia o svoje skúsenosti a pozitívnu energiu.

Nájdeš samu seba
Vieš, alebo len tušíš čo chceš? Máš veľa otázok, alebo sa ti nedarí sformulovať tú správnu otázku? Prednášky a workshopy ti pomôžu pretvoriť tvoj sen na dielo. Umenie byť ženou je plné nových príležitostí...

Skúsiš aj niečo nové
Skúšať a objavovať sa ti oplatí. Tvoj víkend sa môže zmeniť na príjemné dobrodružstvo. 14 seminárov doplnia workshopy pre menšie skupiny. Možno ťa prekvapí ochutnávka Feldenkraisovej metódy, alebo Joga smiechu.

Získaš odpovede
Na svoje otázky nájdeš odpovede nielen na prednáškach. Vieme že ich máš veľa, preto sme pripravili workshopy s lektormi vedené v menších skupinách.

Vynikajúco investuješ
Do seba a do svojich blízkych a tvoje umenie byť ženou dokáže zmeníiť aj svet vôkol Teba.

Budeš o krôčik bližšie
...k svojmu šťastiu

Načerpáš energiu
Chceme aby si si počas dvoch dní aj oddýchla a vrátila sa domov spokojná. Preto vytvoríme tvorivo pohodovú atmosféru, ku ktorej každá z nás pridá kúsok svojej úžasnej energie. Život bude krajší...

Zoznam lektorov: Andy Winson, Mark Dzirasa, Martina Vagačová, Jiřina Prekopová, Majka Staňková, Ľubor Foltán, Tina a Vlado Zlatošovci, Dana Sirkovská, Lucie Kolaříková – Bouzková, Júlie Gaia Poupětová, Katarina Kolonah Mytna, Ferdinand Seubert, Dáša Oravkinová.

Miesto podujatia: Double Tree by Hilton Hotel Bratislava

Termín podujatia: 15. – 16. marec 2014

Cena vstupenky: 59 eur*, cena vstupenky po zľave, s DPH.  Akcia platí v prípade zakúpenia vstupenky do 31.1.2014

 www.umeniebytzenou.sk

Pre viac informácií, prosím kontaktujte:  Marcela Reisz: marcela@umeniebytzenou.sk

Zdroj: PR


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Umenie byť Ženou sa dá naučiť a rozvíjať

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.