Pridaj sa do Supershape LETNEJ VÝZVY, začať môžeš aj DNES!

Veronika zhadzuje spolu s otcom: Viac ako 30 kíl dole a skvelé zdravotné výsledky

Barbora Volná

Sympatická mamička dvoch detí sa celý život trápila diétami, ako sama hovorí, priberala aj z jablka. „Som inteligentná žena, ale čo sa týka stravy, bola som niekde na úrovni neandrtálca. Niekto povedal nejesť pečivo či zemiaky, a ja som počúvla,“ krúti hlavou Veronika Švábiková, ktorá žila celý život v obrovskom kalorickom deficite. Až naše výzvy ju naučili jesť a môže si konečne milované zemiaky i veľa ďalšieho dopriať.

Veronika Švábiková
Zdroj: Archív V. Švábikovej
6. JUN 2023

Možno ste si to zažili na vlastnej koži – v snahe schudnúť vám ako prvé napadne odoprieť si jedlo. To bol aj prípad Veroniky, ktorá bola vždy skôr plnšej postavy, vraj za to mohla genetika, nakoľko bol silnejší aj jej otec. „Prešla som si miliónom diét od jablkovej cez ryžovú až po 90-dňovú. Vždy to končilo jojo efektom. Som inteligentná žena, ale čo sa týka stravy, bola som niekde na úrovni neandrtálca. Niekto povedal nejesť pečivo či zemiaky, a ja som počúvla, neoverovala som si fakty,“ krúti dnes hlavou bondínka, ktorej život zmenila naša Detox výzva. „Konečne som mohla jesť – naozaj jesť! Po mnohých rokoch som jedla zemiaky, predtým som ich vôbec nejedla, lebo zo škrobu sa priberá... A to nebudem ani hovoriť, že moje najobľúbenejšie jedlo sú zemiaky s medvedím cesnakom,“ smeje sa Veronika, ktorá si po výzve zakúpila aj naše Supershape Premium členstvo a naučila sa jesť pravidelne päťkrát denne klasické jedlo, žiadne šejky, jednoducho „normálne“ recepty zo skutočných potravín. Dovtedy totiž žila len na jogurte, jablku a polievke – to bolo jej menu na celý deň. „Nejedla som nezdravé jedlá, jedla som málo a všetko sa ukladalo. Nechudla som a keď to na mňa doľahlo, nastúpilo emočné jedenie sladkostí. Bola som v deficite, nechápala som, že priberám aj z jablka,“ spomína.

Veronika Švábiková

Jesť a chudnúť? Dá sa to!

„Od začiatku výzvy bolo vidieť výsledky hneď. Nielen na váhe, začala som byť spokojnejšia a uvedomila si, že sa dá jesť a chudnúť zároveň. Od výzvy som schudla 15 kíl, bolo to po prvom pôrode. V najlepšej forme som otehotnela a teraz po druhom pôrode sa dávam dokopy. Už však viem ako na to,“ hovorí Veronika s úsmevom a oceňuje, že vďaka Premium členstvu nájde cvičenie, aké práve potrebuje, šetrí tiež čas a dostáva aj profi vedenie od tréneriek, ktoré pri predcvičovaní dôkladne vysvetľujú každý cvik. „Nemám možnosť niekomu dať deti a ísť si zacvičiť, preto sme si vytvorili systém a je to čas pre mňa, ktorý si nedám vziať,“ hovorí mamička, ktorú tiež teší, že deti ju vidia hýbať sa a prirodzene ich tak vedie odmalička k pohybu. „Trojročný syn sám hovorí dedovi či si ide dať desiatu a mňa sa pýta, či idem cvičiť. Deti sú špongia, všetko vnímajú.“

Veronika Švábiková

Na zmenu sa dal aj otec

Na pohyb a zmenu životného štýlu naviedla Veronika aj otca, ktorý má 72 rokov a vďaka dcériným výsledkom pochopil, že môže svoj život zmeniť k lepšiemu. „Je pod vedením odborníka, no gro jeho jedálnička a celá myšlienka je zo Supershape. Schudol 16 kíl, 23 centimetrov z pása, cíti sa zdravotne oveľa lepšie – ide to v každom veku! Pre neho bolo nepochopiteľné, že môže jesť päťkrát denne, nie je hladný a chudne. Ako pohyb má len prechádzky, no v porovnaní s jeho predchádzajúcim životným štýlom je to zmena. Nejedával veľa, ale neprimerané porcie párkrát za deň a telo si všetko ukladalo,“ vysvetľuje Veronika a dodáva, že vďaka výzvam sa naučila piť tri litre vody denne a pravidelne jesť, v kabelke má vždy zdravý snack, poctivo „krabičkuje“ a hlad ju nikdy neprekvapí nepripravenú. Recepty z výziev i kuchárok Supershape si obľúbili všetci, tak nemusí variť zvlášť pre rodinu i pre seba. „Tvarohové guľky musíme mať minimálne raz do týždňa, malý ich zbožňuje,“ smeje sa spokojná Premium členka.

V Supershape výzve som konečne mohla jesť - naozaj jesť! Po mnohých rokoch som si konečne dopriala napríklad moje milované zemiaky.

Emil Dzurilla

Nejde o diétu ale o celoživotné fungovanie

Svojmu mladšiemu ja a každej žene, ktorá chce zmeniť svoje telo, by odkázala, že nejde o žiadne chudnutie ale o celoživotné fungovanie. „Chápem každú jednu ženu, ktorá si povie, že skoro nič neje a predsa priberá, cíti sa zle... Jediným riešením ako to zmeniť, je začať jesť, dodržiavať pravidelnosť, rozložiť si kalórie na celý deň. Keď k tomu ešte pridáte pohyb, budete sa cítiť psychicky a fyzicky lepšie. Nikdy nie je neskoro začať! Mne pomohla Detox výzva od Superhape, Janka a jej tím mi zmenili život. Supershape ma naštartoval a je mojou každodennou oporou pri varení i cvičení. A jasné, aj ja zhreším a nie každý deň je nedeľa, ale vždy sa vraciam k receptom zo skvelej Supershape ponuky.

Aj vy môžete zmeniť svoj život ako Veronika! Podávame vám šikovný návod i pomocnú ruku v našej Supershape Letnej výzve. Čaká vás 28 dní, počas ktorých vás budeme sprevádzať krok za krokom pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych tréneriek. Dostanete k tomu všetky potrebné cvičenia, ako aj chutné jedálničky a fit recepty, tak aby ste dosiahli vytúžené štíhle, pevné a zdravé telo. Zmeňte svoj život k lepšiemu! 

Banner_Letna Vyzva 2023_1080x1080

Zdroj: https://www.facebook.com/veronika.dzurillova


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Veronika zhadzuje spolu s otcom: Viac ako 30 kíl dole a skvelé zdravotné výsledky

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.