Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

VIDEO TRÉNING: Účinný tréning do 10 minút na chrbticu, ktorý zvládnete v práci aj doma

redakcia

Ak aj vás trápi chrbtica a častým argumentom je, že nemáte čas cvičiť, potom nasledujúci video tréning je presne pre vás. Nevyžaduje kondíciu ani priestor, zacvičíte si ho v obývačke aj kancelárii, pričom rozhýbe chrbticu a pomôže zbaviť sa bolesti v nej.

VIDEO TRÉNING: Účinný tréning do 10 minút na chrbticu, ktorý zvládnete v práci aj doma
Zdroj: AdobeStock
7. JUN 2022

Sedíme veľa. Viac, než je pre naše telo zdravé, ale v mnohých zamestnaniach sa to jednoducho inak nedá. Ak k tomu pridáme únavu z cestovania do práce a z práce, máme sumár dôvodov, pre ktoré nás bolí chrbtica a na cvičenie nie je čas.

Môžeme si však poradiť aj s týmto problémom, stačí do svojej životosprávy zaradiť krátke, účinné tréningy na chrbticu. Pripravili sme pre vás video tréning, ktorý vychádza z power jogy. Účinne ním rozhýbete celú chrbticu a čo je najlepšie - cvičiť môžete kdekoľvek. Doma, v obývačke, v hoteli na dovolenke, ale aj v kancelárii počas pracovného dňa, ak sa potrebujete trochu rozhýbať.

Vhodný je aj pre začiatočníkov, pretože lektorka power jogy Jana Šimkovičová podrobne vysvetlí a ukáže, ako jednotlivé pohyby robiť správne a ako pri nich dýchať.

Tento kratší tréning na chrbticu vám prináša spoločnosť Edenred, svetový líder v oblasti benefitov pre zamestnancov. Ak chcete viac účinných tréningov na celé telo, tak sa môžete zapojiť do Supershape BIKINI VÝZVY, ktorej je spoločnosť Edenred taktiež partnerom. Čaká vás v nej 28 dní formovania a rysovania (nielen) do plaviek s dôrazom na brucho, pod vedením výživovej špecialistky a profesionálnych trénerok.

Bikini výzva.


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - VIDEO TRÉNING: Účinný tréning do 10 minút na chrbticu, ktorý zvládnete v práci aj doma

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 2102
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.