Daj cvičeniu štýl s odolnými Supershape PODLOŽKAMI.

Zbavte sa toxínov vďaka zelenému smoothie

redakcia

Svojimi  knihami a workshopmi mení a zlepšuje životy ľudí po celom svete. Victoria Boutenko je známa a uznávaná autorita v oblasti zeleného smoothie.

Zbavte sa toxínov vďaka zelenému smoothie
4. FEB 2016

Jej najnovšia kniha Zelené smoothie. 7-dňový detox v sebe spája liečivú silu zelených rastlín, chutné nové recepty aj návod na 7-dňový detox.

Prevažná väčšina ľudí má dnes skúsenosti s vážnymi zdravotnými ťažkosťami

Napríklad až 133 miliónov Američanov – teda každý druhý dospelý – má aspoň jednu chronickú chorobu. Takmer 70 % Američanov užíva nejaké lieky na predpis a 35 % amerických občanov je obéznych. Vychádzajúc z dostupných štatistík možno vyhlásiť, že dokonale zdravých ľudí je v USA skôr málo. Európa nie je na tom oveľa lepšie. Pritom právo na zdravie je prirodzeným právom všetkých ľudí na zemi.

Že by sa teda v našich vyspelých civilizáciách finančne málo investovalo do ľudského zdravia? Naopak, podľa údajov Svetovej zdravotníckej organizácie Američanov stojí zdravotná starostlivosť ročne takmer 3 bilióny dolárov.

  • Kde je teda chyba?
  • Mali by sme vari vyvinúť viac liekov?
  • Alebo sa do všetkého príliš hrnieme?
  • Alebo azda nie sme schopní prijímať toľko vedomostí?
  • Ako vyriešiť tento záhadný paradox?

Keď budete veriť svojmu vlastnému úsudku, dozviete sa veľa o vlastnom zdraví, upozorňuje Victoria Boutenko. Podstúpiť týždennú kúru a zodpovedať si na to, ako sa cíti, je pre človeka presvedčivejšie, než sa riadiť niekoho radami a nemať pritom ani tušenie, čo vlastne treba robiť. Starostlivé sebapozorovanie vám dáva možnosť sledovať výsledky vlastného konania.

Zelené smoothie. 7-dňový detox poteší skúseného vyznávača smoothie aj začiatočníka. Obsahuje základné informácie, ale aj detailné fakty o potenciáli zelených rastlín, analýzach pitnej vody a vitálnych látkach potrebných pre život.

Kniha je podporená skúsenosťami ľudí z Boutenkovej workshopov, zahŕňa rady a informácie o výžive a recepty na 7-dňový detox.

POZOR. Vo februári zavíta Victoria Boutenko aj na Slovensko – 23.februára bude mať besedu spojenú s prednáškou a autogramiádou v kníhkupectve Martinus na Obchodnej ulici.

detox

Zdroj: PR

Zdroj foto: goodfon.su


DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zbavte sa toxínov vďaka zelenému smoothie

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.