Vyformuj sa do plaviek za 28 dní­ v BIKINI VÝZVE

Zdravé snacky, ktoré vás zachránia pred poobedným útlmom

Advertoriál

Ako sa popoludnie začne vliecť, miska s keksíkmi či cukríkmi sa stane najlákavejším miestom v celej kancelárii. Aj vám sa zdá, že cukor je tá najlepšia zbraň proti únave?

Zdravé snacky, MaxSport
Zdroj: https://pixabay.com/sk/jedlo-vajcia-toast-opekané-chlieb-2673724/
29. JAN 2018

Rýchly nástup cukru vás možno na chvíľu nabudí, ale z hľadiska celého popoludnia je efektívnejšie dať si snack, ktorý obsahuje aj proteíny. Ako v roku 2011 vedci z University of Cambridge zistili, sú to aminokyseliny obsiahnuté v bielkovinách, ktoré nás udržia „pri živote“. Koniec padania hlavy na klávesnicu, vyskúšajte naše tipy na rýchle a efektívne olovranty!

BANÁN A ARAŠIDOVÉ MASLO

Stará známa silná dvojka! Banán vám dodá dostatok minerálov aj sacharidov a arašidové maslo vyváži stav bielkoviny. Takto upokojíte chute na sladké! Ak nemáte priestor na vyrábanie banánových vojačikov, pripravte si do šuflíka tyčinku Raw Paleo Protein.

Raw paleo protein MaxSport

AVOKÁDOVÉ VAJÍČKA NATVRDO

Zaspomínajte si na ruské vajce! Tento recept by sme skôr nazvali mexické vajce – uvarené vajíčka rozrežte na polovicu, žĺtka rozmiešajte s avokádom, pridajte trošku soli, čili a bielka naplňte. 

PIZZA (UPLNE VÁŽNE)

Nemáme na mysli donášku „kvatroformadži“ ani „kvatrostadžione“, ale výživnejšie olovrantové alternatívy. Jedna možnosť si napiecť si minipizze večer predtým – na plátok cukiny umiestnite trochu paradajkového pretlaku, slaninu, cibuľku, posypte parmezánom a dajte zapiecť. Praktickejší model – fantastická tyčinka Veggie s príchuťou pizza! Je vyrobená zo strukovín, semiačok, zeleniny a olivového oleja, vhodná aj pre vegánov. 

Veggie protein MaxSport

KÁVA NABITÁ PROTEÍNMI

Jednoducho spojte kávu s poobedným snackom a vychutnajte si kráľovský nápoj. Royal Protein Ice Coffee  nájdete v klasickej príchuti aj v karamelovom variante. Káva je stvorená zo 100% arabici a dosladená len stéviou. Vďaka jednému shake-u nabijete telo 24 gramami bielkovín.  

Royal protein coffee MaxSport

Zaujali vás naše tipy? Nechajte sa inšpirovať snackmi vhodnými na desiatu, či výživnými raňajkami pre každý typ človeka.

 

Zdroj: PR, MaxSport

DISKUSIA K ČLÁNKU (0)

Diskusia k článku - Zdravé snacky, ktoré vás zachránia pred poobedným útlmom

Nový príspevok

Táto diskusia je otvorená len pre prihlásených užívateľov.

 
Chudnutie

 

Aký je podľa vás najúčinnejší spôsob chudnutia?

Jednoznačne diéty
Zdravé stravovanie
Pravidelné cvičenie
Kombinácia cvičenia a zdravého stravovania

Celkom hlasovalo: 2106
Archív ankiet

Odber newsletterov
Tip pre redakciu
Poslať článok

Poslať článok môže len registrovaný užívateľ.